Як прибрати плями від поту.

Бувають такі ситуації, коли від мокрих пахв не рятує навіть душ перед виходом і чудовий антиперсперант. Після висихання на одязі залишаються жовті плями і запах. Існує багато способів прибрати плями від поту з улюблених речей.
Вам знадобиться
  • Перекис водню, оцет, аспірин, соус тартар, мило "Антіпятін"
Інструкція
1
Почніть з найпростішого - нанесіть на плями якесь рідке концентроване миючий засіб, який спеціалізується для видалення білкових плям. Змочіть рясно їм плями і залиште на півгодини-годину. Потім виперіть як звичайно і висушіть на повітрі. Якщо після прання плями все одно видно, то знову змочіть плями цим засобом і розкладіть річ на сонечку на цілий день. Періодично змочуйте пляма водою, щоб не засихало. Увечері виперіть одяг і висушіть на повітрі.
2
Якщо плями від поту красуються на білих блузках і сорочках, то найкращий варіант тут - перекис водню. Вона реагує з білками і руйнує їх, також перекис водню має відбілюючі властивості. Налийте аптечний розчин перекису, розведений навпіл з водою, на пляму і почекайте півгодини. Потім періть і сушіть на повітрі. При неповному виведенні плям повторіть процедуру, тільки зробіть розчин більш концентрованим.
3
Для кольорових речей перекис водню протипоказана, тут може виручити оцет. Розведіть ложку столового оцту в половині склянки води, замочіть плями на півгодини і потім виперіть.
4
Якщо нічого не допомогло, є досить ефективний спосіб - паста з аспірину і соусу тартар. Одну ложку соусу змішайте з трьома потовченими таблетками аспірину в склянці води. Ретельно щіточкою втирайте цю масу в плями , залиште річ на півгодини. Потім сполосніть пасту. При необхідності повторіть обробку.
5
Спробуйте позбутися плям за допомогою мила Антіпятін, правда, воно є не у всіх господарських магазинах. Натріть їм плями , почекайте з годинку, а потім періть.
Зверніть увагу
Не використовуйте хлор для відбілювання плям від поту, він буде реагувати з білками на цих плямах і тканина під пахвами ще більше потемніє.
Корисна порада
Завжди перед обробкою плям новим речовиною, пробуйте його на непомітній ділянці виробу.