Як навчитися продажам.

Відомий факт, що самі високо оплачувані вакансії «менеджерів по продажам », незалежно в якій сфері діяльності вони реалізують товар або послуги компанії. Продажники добре замотивувати, адже зазвичай вони не мають окладу, матеріальною винагородою служить відсоток від укладеної угоди, причому чим більше угод - тим більше грошей в підсумку вони запрацюють. Навчитися продажам допоможуть поради, приведені нижче.
Інструкція
1
Насамперед, фахівець з продажам - активна людина, комунікабельний і впевнений у собі. Він любить бути в центрі уваги, завжди говіркий і позитивний. Ви знайшли ці якості в собі? Якщо ні, то слід їх розвинути. Так, проводячи вечір на дискотеці, йдіть танцювати в центр танцполу або встаньте на тумбу або вийдете на сцену, тобто виберете місце, де вас точно все побачать. Танцюйте так, наче в останній раз і побачите, як від ваших природних заводних рухів закрутилася голова від захвату у глядачів. Ви відчуєте впевненість, і станете сміливіше в своїх подальших починаннях.
2
Спілкуйтеся з людьми. Зателефонуйте старим знайомим, організуйте зустріч випускників і спілкуйтеся з ними, як можна довше. Можливо, вас приймуть за надто нав'язливого співрозмовника, але ви ж переслідуєте мета, «розв'язати» мову. У розмовах виділіть для себе кілька типів людей, до яких потрібен свій підхід. Спілкуйтеся з екстравертами, інтровертами, холериками або сангвиниками. Чим більше ви дізнаєтеся психологічних типів людей, тим легше вам буде зрозуміти майбутнього клієнта і розташувати його до себе.
3
Влаштовуйте для себе маленькі перевірки. Наприклад, поставте мету вмовити вашого чоловіка на незапланіруемую поїздку в Підмосков'ї або зателефонуйте подрузі і запропонуйте їй те, від чого ви впевнені вона обов'язково відмовиться. Ваше завдання - переконати близьких зробити по-вашому. Для цього навчитеся працювати з запереченнями, заздалегідь підготуйте вагомі аргументи на захист і дерзайте! Як тільки стане виходити, сміливо телефонуйте роботодавцю і заявіть йому про себе, адже ви тепер спритний і впевнений фахівець в області продажів.