Як намалювати свято.

Свята бувають різні: чорні, білі, червоні. Але всім однаково хочеться бути яскравими і запам'ятовуються. А що може краще зафіксувати свято в історії, як не малюнок, фактичне підтвердження веселощів і яскравих святкових фарб.
Інструкція
1
Виберіть одне свято і візьміть будь-якого тематичного персонажа, який вам понравілся.Нарісовать так званий «загальний» план святкової атмосфери (квіти, повітряні кульки, подарунки, милі дрібнички і т.п.) Другий шлях простіше, бо не вимагає особливої фантазії. А от у першому варто набратися терпіння.
2
Подивимося це на прикладі згаданого Нового року. Малюємо Новорічну ёлкуСначала намалюйте звичайний трикутник. Потім зірку на його вершіне.Оставьте стільки місця внизу листа, щоб вмістилася і решта частини ялинки.
3
Намалюйте верхню частину дерева, що складається з трьох гілок. Намагайтеся надати лініях трохи нерівності, так ялинка буде виглядати естественней.Теперь додайте ще ряди гілок ялини. І в кожному наступному ряду обов'язково повинно бути на одну гілку більше. Тобто ялинка повинна «розширюватися» до свого основи.
4
Після цього намалюйте під деревом відерце і приєднаєте ялина до нього за допомогою ствола, зробленого всього двома лініями. Допоміжні лінії (від трикутника) зітріть ластиком.
5
Намалюйте прикраси для ялинки на її гілках. Іграшки можуть бути різної форми та кольорів. Дайте волю своїй фантазії. Розфарбуйте малюнок олівцями або фарбами. Ваша святкова ялинка готова.Так можна намалювати будь-яке свято, який буде вам до душі.
Зверніть увагу
Будь-яке свято, насамперед, відрізняє наявність великого числа персонажів, не кажучи вже про сучасних «модних» святах, головними героями яких є відьми, перевертні, вампіри і чаклуни, а ще цілком можуть зазирнути ельфи або гноми. Чи то справа старий добрий Санта Клаус або наш Дід Мороз. Та й намалювати їх набагато простіше. А вже як органічно новорічні та різдвяні атрибути передають святковий настрій - слів немає. Тому, якщо ви хочете намалювати свято, то для цього є кілька шляхів.