Як зробити понижуючий трансформатор. понижуючий трансформатор 220 на12 вольт постійного струму.

Трансформатор - це прилад, який представляє собою сердечник, зроблений з листів електротехнічної сталі, на який намотана ізольована дріт. Зниження напруги здійснюється за рахунок співвідношення кількості витків первинної та вторинної обмоток.
Інструкція
1
Розрахуйте характеристики і кількість витків майбутнього понижуючого трансформатора. Для цього дізнайтеся напруга в первинній мережі, напруга, яке ви хочете отримати на виході, і площа поперечного перерізу сердечника. Так, якщо ви плануєте з напруги в 220 B отримати 12 B при площі перерізу в 6 кв. см, то потрібно постійну величину для середнього трансформаторного заліза, яка дорівнює 60, поділити на площу. Отримайте, що на кожен Вольт припадає 10 витків. Помножте це на 220, і результат - це і є кількість витків первинної обмотки. Вторинна обмотка розраховується також: 10 витків помножте на 12 Вольт.
2
Візьміть провід, у якого присутня шовкова або паперова ізоляція. Перетин виберіть невелике, порядку 0,3 мм. Для вторинної обмотки знайдіть дроти перетином 1 мм. Запасіться жерстю для виготовлення сердечника. Для цього візьміть консервні банки і виріжте з них близько 80 смужок шириною 2 см і довжиною 27-30 см. Отожгіте їх в печі і дайте охолонути, після чого зчистіть окалину, покрийте їх лаком і оклейте з одного боку тонким папером.
3
Зробіть каркас для котушки. Його можна виконати з товстого картону. Попередньо намотайте на нього кілька шарів пропарафіненной паперу. Потім приступите до намотування дроту. Слідкуйте за тим, щоб після двох-трьох рядів прокладалася папір. Кінці первинної обмотки закріпіть на каркасі і прокладете ще кілька рядів пропарафіненной паперу.
4
Вторинну обмотку прокладайте в тому ж напрямку, що й первинну. Не забудьте про висновки, які необхідно зробити від 120 і 240 витків (за розрахунком). Вставте залізні смужки в готову котушку, які повинні увійти наполовину своєї довжини. Обігніть ними каркас з одного боку і з'єднайте внизу. Залиште між сердечником і каркасом повітряний зазор.
5
Зробіть підставу для трансформатора. Для цього візьміть невелику дошку товщиною близько 5 см, кріпіть за допомогою металевих дужок, які огинають нижню частину сердечника. Виведіть на каркас кінці обмоток і закріпіть їх до контактів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KpTF2arJkJ0