Як замішувати цемент. заливаємо цемент в мокру землю.

Цемент - один з найвідоміших гідравлічних в'яжучих матеріалів у будівництві. Він використовується для скріплення різних поверхонь: пінобетон, цегла, залізобетонні блоки. На основі цементу замішують бетонні або будівельні розчини. Бетонні розчини використовують для заливки фундаменту, доріжок, опор. Будівельні розчини використовують для кладки цегли, плит. Бетонні та будівельні розчини замішують із суміші цементу, річкового або будівельного піску і баласту (загальною суміші, що з кам'яної крихти та піску в співвідношенні 3: 1).
Інструкція
1
Ручне замешивание бетонного раствора.Бетонний розчин для укладки фундаменту замішується з цементу і баласту в пропорції 1: 5.Возьміте зручну ємність, вагонетку або дерев'яний піддон і мірне ведро.Насипьте п'ять відер баласту, а поверх нього одне відро цементу. перемішуйте суху суміш лопатою, поки вона не стане однорідного сірого кольору.
2
Зробіть поглиблення в вершині суміші і налийте туди трохи води.Начінайте перемішувати від країв воронки. Поступово додайте води, замішайте всю смесь.Готовий бетонний розчин повинен бути мокрим і м'яким, але не рідким.
3
Замешивание бетонного розчину в бетономешалке.Залейте в бетономішалку воду, засипте туди ж цемент.Смешайте розчин в перебігу декількох хвилин до стану рідкої гліни.Засипьте туди ж баласт і заважайте до тих пір поки не вийде однорідна суміш, але не менше 2 хвилин. При необхідності долийте води.
4
Будівельний розчин для кладки цегли замішується також. Тільки в його складі використовують цемент і будівельний пісок в співвідношенні 1: 5, якщо роботи будуть вестися над рівнем землі, і в співвідношенні 1: 3, якщо кладка буде розташована нижче рівня землі.
Зверніть увагу
Якість цементу визначається за вмістом в ньому різних речовин. Від цього залежать і такі характеристики цементу як терміни схоплювання, міцність при стисненні і ін. Марка цементу визначається співвідношенням в ньому добавок.Натуральний цемент складається з глини і вапняку. При додаванні води він набуває високої прочность.В будівництві застосовують цемент декількох видів, портландцемент, шлаковий цемент, глиноземистий цемент, кислототривкий цемент, пластифікований цемент і пуццолановий цемент. Вид застосовуваного цементу залежить від конкретних задач будівництва та його природних умов.