Як відрізнити хутро бабака від норки.

В даний час, практично всі види товарів підробляються шахраями для отримання своєї вигоди. Ринок хутряних виробів не став винятком, і навіть досяг успіху в цьому. Перукарські та інші методи впливу на хутро, можуть заплутати навіть самого досвідченого фахівця. Але існують кілька показників, за якими можливе відрізнити хутро норки від бабака .
Інструкція
1
Одним з головних якостей будь-якого хутра, є його носкість. Вироби з норки, не рахуючи носкості в десять і більше сезонів володіють ще і незвичайним витонченістю. Саме тому самі вибагливі модниці воліють норку. І зрозуміло, що кожна з них хоч раз у житті стикалася з підробкою знаменитого хутра. Для початку, щоб відрізнити саморобку від оригіналу, потрібно просто доторкнутися до неї. Необхідно погладити хутро проти росту волосся і визначити наскільки він м'який. Якщо ніжний, пружний, кілкий і при цьому повертається в своє колишнє положення - це хутро норки.
2
Наступним важливим кроком є огляд хутра і його промацування. Якщо хутро пружний, але не володіє пластичністю, при доторканні колеться і куйовдиться, то швидше за все це бабак. Як варіант можна поспостерігати за рівністю волосся. У бабака волосинки хутра мають помітно різну довжину. Коли хутро норки абсолютно однакову.
3
Отже, хутро пройшов усі попередні випробування, і тепер слід звернути увагу на щільність кольору вироби. Підробку можна відрізнити по синюватому або фіолетовим відливом. Забарвлення хутра в благородні кольори використовується для продажу дешевих сортів хутра за ціною дорогих. У норки колір хутра буде блискучим, світлим і без синюватих і фіолетових відливів. Коли хутро бабака може не блищати, а на сонці давати синюватий або інший відтінок, який видасть підробку неозброєним оком.
4
Наша перевірка добігає кінця, і на закінчення необхідно перевірити ярличок на хутряному виробі. Якщо напис mink або vison, значить це хутро норки. Якщо ж стоїть напис weasel або kolynsky - хутро бабака . Також можна скористатися допомогою продавця-консультанта. Він має великий досвід з визначення сорту хутра, і зможе без праці відрізнити норку від бабака .
5
Для зниження ймовірності покупки підробки бажано купувати вироби з хутра у відомих виробників. Також можна використовувати відгуки тих, хто вже придбав вироби у тієї чи іншої компанії. Наприклад, відвідавши на їх сайт.
Збираючись купити хутряний виріб, ми ризикуємо бути обдуреними і придбати підробку. Буває, що найменш цінне хутро видають за дорожчий, адже сучасні технології з вироблення шкурок сильно зробили крок вперед. Особливо часто підробляють норку.
Інструкція
1
Щоб уникнути обману при купівлі хутряного виробу, звертайтеся до продавців, які торгують на ринку даним товаром не перший рік і, що зуміли себе зарекомендувати, будь то магазин, чи підприємець. Вони ж зможуть дати професійні рекомендації.
2
Ретельно розгляньте виріб. Недобросовісні продавці за норку з успіхом здатні видати бабака або фарбованого кролика. Відрізнити хутро норки можна на дотик: він порівняно жорсткий, пружний, майже відразу ж прагне прийняти колишню форму і не може бути колючим. У нього добре виділений щільний, рівний, підшерсток і над ним - як би голчастий остевой волосся рівної довжини. Хутро бабака і кролика занадто м'який, а остевиє волоски разновеликие.
3
Пам'ятайте, що сучасні технології здатні піддавати хутро «перукарським процедурам. Носкість хутра норки визначається ламкістю ості. Її можуть стригти, щипати. Сенс цих процедур - зовсім видалити ость, або зрівняти остевой волосся з подпушью.
4
В цьому випадку проведіть долонею по хутрі проти шерсті. Повинно відчуватися легке поколювання від підстрижених остьових волосків.
5
Щоб відрізнити хутро норки від фарбованої підробки, вивчіть його з вивороту, шкіра повинна залишатися білою або кремовою, не мати ніяких слідів фарби.
6
Майте на увазі, що шкурка справжньої норки завжди блискуча і якщо вона не піддавалася фарбуванню, на ній зустрічаються рідкісні поодинокі білі волоски, які не псують її виду.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BHYtDbjCgDk
Корисна порада
Залишайтеся уважними при купівлі, і ви уникнете розчарування, а куплена річ буде довго радувати вас. Адже цінність хутра норки полягає в його зносостійкості. Він з успіхом може носитися до десяти сезонів. За еталон стійкості меховщики приймають хутро видри і прирівнюють його до 100%. Хутро норки має рівень стійкості 70%, при цьому вироби з нього відрізняються дивовижною витонченістю.