Як позбутися запаху в пральній машині. пральна машина сода.

Незамінна помічниця домашньої господині - пральна машина, може одного разу потурбувати вас неприємним запахом. Це буває через неправильне догляду: ви тримаєте дверцята автомата завжди закритою, не даєте можливості внутрішнім полостям і лотку як слід висохнути. Часто бак погано пахне, якщо в ньому довгий час накопичується брудне (тим більше вологе) білизну. Якщо ж ви точно дотримуєтеся інструкцій користування побутовою технікою, а запахи не припиняються, спробуйте позбутися їх одним з популярних способів.
Вам знадобиться
  • - якісний пральний порошок;
  • - спеціальний засіб для чищення пральних машин;
  • - лимонна кислота;
  • - оцет;
  • - сода;
  • - фільтр на подачу води;
  • - консультація з фахівцем з ремонту пральних автоматів і професійне очищення машини.
Інструкція
1
Позбутися від запаху в пральній машині іноді допомагає проста зміна миючих засобів. Купіть якісний пральний порошок в перевіреному магазині. Якщо ви користуєтеся дитячим засобом, прочитайте інструкцію: деякі виробники рекомендують засипати порошок безпосередньо в барабан на білизну, а не в лоток. Мильні порошки та густі ополіскувачі для білизни також можуть стати причиною неприємного запаху з порожнин машинки, так як вони не змиваються до кінця і стають живильним середовищем для грибків.
2
Додайте повну дозу прального порошку в лоток і прокрутите автомат вхолосту в режимі «кип'ятіння» або ж задайте максимальний температурний режим від 90 градусів, в залежності від існуючих програм вашої побутової техніки. Злийте воду, але віджимання не включайте. Добре провести кілька полоскань, після чого всі доступні поверхні необхідно ретельно витерти і гарненько провітрити пральну машину. Найчастіше 1-3 таких процедур буває достатньо, щоб позбутися неприємних запахів.
3
Купіть в магазині побутової хімії антибактеріальну рідина або спеціалізований засіб від накипу для пральних машин. Дійте відповідно до інструкції. Зазвичай засіб для чищення засипається в барабан, і пральний автомат прокручується без білизни. Таку чистку необхідно проводити раз на півроку.
4
Використовуйте деякі народні методи для позбавлення від запаху пральних машин. Приміром, хороші результати дає прокручування порожнього автомата з одного водою і невеликою кількістю щавлевої або лимонної кислоти. Приготований розчин вливайте в лоток для прального порошку, і нехай програма прання працює не менше 30 хвилин.
5
Якщо перераховані кошти очищення машинки-автомата вам не допомогли, запросіть фахівця. Причиною неприємностей може стати погана вода з запахом каналізації, і грамотний сантехнік швидко поставить вам необхідний фільтр на подачу води до пральної машини. Щоб виключити застій води (ще одна можлива причина «ароматів»), потрібно перевірити, чи правильно встановлено зливний шланг. Нарешті, можуть знадобляться спеціальні роботи з очищення автомата: заміна тена і шланга, очистка фільтра і внутрішньої поверхні барабана. Деякі умільці роблять це самостійно. При цьому цвіль, виявлену на стінках, ефективно прибирається за допомогою водного розчину соди або столового оцту.