Як обтягнути крісло.

Парадокс - чим зручніше крісло , тим швидше зношується його оббивка. Навіть сама щільна тканина з часом набуває вигляду, далекий від первісного. Але не поспішайте позбуватися від улюбленої меблів. Ви цілком можете оновити оббивку крісла своїми руками, використовуючи свою майстерність, необхідні інструменти і матеріали.
Вам знадобиться
  • Білий лляне полотно, вата (ватин), обивочная тканина, ножиці для тканини, сантиметрова стрічка, кравецькі крейда, молоток, кліщі
Інструкція
1
Зніміть мірки зі старою оббивки - вона послужить зразком для розкрою. При замірах ви легко визначите витрата нової тканини. Не забудьте тільки зробити необхідний припуск на усадку матеріалу.
2
Підготуйте нову прокладку. Найкраще буде, якщо вона співпаде по товщині зі старою. Не виключено, що для того щоб нове крісло зберегло колишню форму, вам доведеться використовувати два шари ватину.
3
Помістіть ватин на обтягнутої полотном набиванні і виріжте прокладку за розміром оббивки. Прокладка з ватину повинна м'яко прилягати до країв обтягнутої полотном набивки.
4
Перш ніж обтягувати прокладку білої бязью, перевірте, як лежить сама прокладка. Обов'язкова умова - обтяжка повинна бути дуже тугий, бязь повинна лежати без зморшок, рівно.
5
Складіть загальний план розкрою, щоб економно витрачати тканину. Викрійки кладіть так, щоб поздовжня нитка полотна проходила по спинці і сидінню вздовж, а на ручках крісла - поперек.
6
Готову деталь з бязі складіть навпіл по довжині. Після цього передній і задній край деталі прибийте до нижньої сторони перекладини, роблячи інтервал в 50-60 мм. Нитки повинні йти строго вертикально. Після закладення тканини на кутах натягніть її в напрямку бічних сторін, щоб не було перекосів.
7
Приступайте до остаточного етапу - оббивці крісла тканиною. Особливо ретельно обробіть передні кути, щоб крісло виглядало ідеально. Прямокутні кути заправте однієї складкою, а закруглені складіть у вигляді вінка. Краї складок прибийте цвяхами.
8
При оббивці сидіння з закругленими кутами тканину натягніть на кут так, щоб вона розподілялася по обидва боки рівномірно. Кінець тканини натягніть і закріпіть цвяхом під поперечиною. Зайвий матеріал ображати і укладіть тканину складками. Тепер ви можете знову насолодитися відпочинком у своєму улюбленому кріслі.
Часом власники автомобіля замислюються про зміну інтер'єру салону свого залізного коня. Починають звичайно з обтяжки сидінь. Обтягування сидіння авто - це досить копіткий і складний процес, що вимагає часткової або повної розборки машини.
Вам знадобиться
  • - автомобіль;
  • - інструменти;
  • - ножиці;
  • - фен;
  • - праска;
  • - новий чохол;
  • - поролон;
  • - клей-спрей.
Інструкція
1
Витягніть сидіння з автомобіля. Майте на увазі, що для роботи потрібно досить багато вільного простору. Акуратно зніміть чохли з сидінь. Для цього потрібно буде докласти багато зусиль, так як старий матеріал може сидіти туго. Звичайно, все залежить від тканини і її якості.
2
Розпоріть чохол на складові частини, які потрібно перенести на новий матеріал. Деякі специфічні деталі повинні бути посилені поролоном з тканинною основою. Ці місця буде видно, так як залишаться сліди заводського посилення. Для кріплення бажано використовувати клей-спрей. Після склеювання вже готові деталі з поролоном необхідно зшити. Найголовніше в цьому процесі - акуратність. Деталі необхідно з'єднувати точно, щоб краї не відходили один від іншого.
3
Тепер приклейте відвороти шва, вони розташовані на виворітного стороні чохла. Зшийте відвороти обробної рядком. Якщо з'явилася необхідність підрізати краю, зробіть це звичайними ножицями.
4
Виверніть готовий чохол на лицьову сторону, а потім розправте. Після цього натягніть виріб на раму сидіння. Для цього необхідно розкласти чохол на самому кріслі. Притисніть матеріал до рами і простягніть через спеціальний отвір в подушці сидіння.
5
Прогрейте чохли за допомогою фена. Це робиться для того, щоб максимально швидко висушити їх. В результаті шкіра натягнеться на сидінні. Всім іншим деталям дайте час для повного висихання. Якщо після цього шкіряний чохол пропарити праскою, то матеріал стане ідеально рівним.
6
Зберіть сидінні. Встановлювати в автомобіль його можна лише в повністю зібраному вигляді. Ніяких прорахунків ні в якому разі не має бути. Після цього бажано провести прибирання салону, так як саме після неї буде видно остаточний результат копіткої праці.