Як прив'язати зимову блешню.

Одне з найсильніших захоплень справжнього чоловіка - зимова риболовля. Істинний рибак здатний тривалий час відсидіти на льоду озера, незважаючи на вітер, мороз і відсутність клювань. Але одного азарту та бажання зловити велику рибу для успіху недостатньо, потрібна хороша снасть і вміння нею користуватися. Наприклад, важливо знати, як правильно прив'язати зимову блешню.
Вам знадобиться
  • Ліска, сталевий поводок, блешня, ніж
Інструкція
1
Виберіть спосіб кріплення блешні залежно від умов лову. Існує декілька способів прикріпити зимову блешню до волосіні: - прив'язати блешню прямо до волосіні; - прив'язати блешню до повідця, який, в свою чергу, прив'язати до волосіні; - прив'язати блешню за колечко (замок).
2
На кінчику волосіні зав'яжіть звичайний вузол. Потім волосінь двічі просмикніть в дірочку болісно (колечко замка) і захлестніте звичайним вузлом. Затягніть утворився вузол так, щоб вузлик на кінці волосіні впритул підтягнувся до загальної зав'язці. Відріжте залишився коник, залишивши приблизно 3 мм. Наведений вузол володіє необхідними якостями, він не послаблює лісочку, не вислизає і не розв'язується мимовільно.
3
Якщо ви маєте намір прив'язати блешню петлею, то майте на увазі, що вузол на волосіні істотно послаблює її. До того ж, здвоєна волосінь з вузлом біля самої блешні робить її помітною для риби. Збільшується опір і послаблюється гра блешні.
4
Блешня, прив'язана безпосередньо до волосіні, передає їй всі свої рухи, тому коливання блешні зустрінуть певний опір, сила якого залежатиме від товщини жилки і її еластичності.
5
Металевий (сталевий) поводок прив'язуйте тільки в тих випадках, коли ловля передбачається у водоймі, де мешкає багато щуки. Блешня, прикріплена до сталевого повідця, має перевагу при опусканні в глибину. Повідець, з'єднаний з блешнею, утворює петлю, в якій блешня ходить дуже вільно - коливальний рух блешні повідця не передається.