Як організувати фотовиставку.

Презентація своєї творчості перед іншими людьми - справа хвилююча й відповідальна. Тут у початківців творців є можливість обговорити свої роботи з майстрами, дізнатися думку недосвідченої публіки, підвести проміжний підсумок у своїй творчій діяльності. Все це потрібно для того, щоб рушити далі.
Вам знадобиться
  • інтернет, гроші на друк фотографій.
Інструкція
1
Знайдіть в інтернеті через пошуковик максимальну кількість адрес і телефонів Арт-галерей і будь-яких просторів, призначених для презентації художніх робіт. Продзвоните все, цікавтеся, чи можливо в їхніх приміщеннях організувати виставку. Дізнайтеся, які з галерей можуть прийняти ваші роботи безкоштовно. Добре якщо у вас є конкретна мета, наприклад, за допомогою виставки ви хочете представити себе як професійного фотографа і таким чином хочете привернути майбутніх клієнтів. Людям, які надають приміщення, важливо знати ваші справжні наміри. Можливий варіант проведення виставки в кафе, інституті, дитячому будинку творчості і т.п.
2
Зробіть рекламу події. Складіть прес-реліз і розішліть по місцевим ЗМІ (телеканали, радіостанції, газети і т.д.). Додайте оголошення про виставку на форумах і сайтах, присвячених фотографії. Залучайте якомога більше людей, можливо, через соціальні мережі, особисті знайомства і т.д.
3
Продумайте вечір відкриття. Навіть якщо ви не збираєтеся влаштовувати «шоу» (кликати музикантів, читати вірші, виголошувати промову), подбайте про освітлення, звуковому оформленні (підберіть музику, близьку по духу вашим роботам).
Зверніть увагу
Зробіть вхід на виставку безкоштовним. Ваше завдання - щоб фотографії побачило якомога більше людей, щоб виставка стала поштовхом до наступних творчим пошукам. Платний вхід на виставку початківця фотографа може тільки нервувати.
Корисна порада
Зв'яжіться з культурними установами, що займаються підтримкою молодих фотографів. Вони можуть допомогти з приміщенням і навіть з печаткою фотографій в тому випадку, якщо ваш проект має художню цінність і не переслідує комерційних цілей.
Виставка квітів - захід, що привертає до себе увагу не тільки професійних флористів, але й звичайних глядачів, захоплюються квітами. Що організувати подібний захід, досить дотримуватися нехитрих правил.
Інструкція
1
У кожної виставки, в незалежності від того, присвячена вона кольорами чи ні, є своя ідея. Присвятіть свою експозицію якомусь актуальному події, цілком можливо, це допоможе залучити до неї додаткових відвідувачів. Вам обов'язково знадобляться помічники-флористи, які доглядатимуть під час виставки за квітами і стежити за тим, що б всі експонати виглядали пристойно.
2
Заздалегідь визначитеся, чи хочете ви запросити до участі у виставці іногородніх фахівців. Якщо ваша відповідь - "так", за три-чотири тижні до відкриття розішліть прес-релізи всім потенційним учасникам. Подбайте про прайс-листі виставки, визначитеся з ціною вхідних контрамарок для відвідувачів.
3
Бюджет виставки може виявитися досить великим, і впоратися з ним вам буде не під силу. Саме тому подумайте про додаткові джерела фінансування. Ними можуть стати міські влади або контори, які займаються флористикою. Не обійтися і без інформаційних спонсорів, які детально висвітлять вашу виставку в засобах масової інформації.
4
Подбайте про приміщенні для вашої експозиції. Цілком підійде звичайний палац культури, але якщо погода дозволяє, краще перемістити виставку в парк або сквер. Для цього потрібно заздалегідь обговорити всі деталі з адміністрацією вашого міста і отримати дозвіл. Подбайте про своєчасну установці необхідного для виставки обладнання.
5
Чи не зашкодить вашій експозиції проведення додаткових майстер-класів та змагань для флористів та відвідувачів. Краще, якщо вхід на подібні заходи буде безкоштовним, це приверне більшу кількість відвідувачів. Виручити ж кошти ви зможете, якщо встановіть невеликий буфет для всіх бажаючих (з меню цього міні-кафе краще виключити алкоголь).
6
Буде краще, якщо ваша виставка працюватиме у вихідні, так ви зможете отримати високу відвідуваність. Не варто затягувати проведення виставки до 7 і більше днів, цілком достатньо одного-двох днів, тим більше, що деякі сорти квітів можуть зіпсуватися навіть за цей короткий термін.