Як розрахувати націнку. розрахунок націнки на товар.

Кожному підприємцю питання про те, як розрахувати націнку, цікавий мінімум з двох причин. По-перше, для того щоб правильно провести ціноутворення по своїм товарам. По-друге, для того щоб розрахувати, за якими цінами закуповуються конкуренти.
Вам знадобиться
  • калькулятор, ручка і папір
Інструкція
1
Що таке націнка? Математично націнка являє собою процентну (рідше - тверду) надбавку до закупівельної ціни товару. Націнка, додана до вартості закупа, формує кінцеву ціну продажу. Її оплачує покупець. При достатньому обсязі продажів величини націнки повинно вистачати підприємцю не тільки для оплати всіх супутніх витрат по бізнесу, а й для отримання прибутку.
2
Проводимо ціноутворення Незалежно від того, які ціни дають постачальники, наша кінцева ціна повинна, перш за все, влаштовувати покупців. Тому при проведенні ціноутворення немає чітко встановлених коефіцієнтів-надбавок. Націнка на кожен вид товару варіюється в залежності від багатьох умов. У сформованій практиці торгівлі в роздрібному сегменті зазвичай застосовуються такі націнки: • на продукти харчування - від 10 до 35% • на одяг і взуття - від 40 до 110% • на господарські та канцелярські товари - від 30 до 60% • на сувеніри, біжутерію - 100% і вище • на косметику - від 30 до 70% • на автозапчастини - від 30 до 60% Для того щоб розрахувати продажну ціну, множимо вартість закупа на відсоток надбавки. Отриману величину додаємо до суми закупа. Наприклад, постачальник привіз нам накладку для бампера на автомобіль по 1940 руб. Для кінцевого продажу ми встановлюємо націнку в 35%. 1940 * 35% = 679Наша відпускна ціна складе 1940 + 679 = 2619 (грн.) Націнку можна розрахувати зворотною дією. Для цього ціну продажу ділимо на ціну закупівлі і віднімаємо одиницю. Наприклад, ми продаємо 1 кг бананів по 45 руб. Ціна закупівлі становила 35 руб. Таким чином, націнка дорівнює 45/35 - 1 = 28,5 (%)
3
Обчислюємо закупівельні ціни конкурентаДля того щоб розрахувати закупівельні ціни конкурента, вибираємо категорію товарів для порівняння. Потім додаємо до середньої націнці по даному виду товару одиницю і ділимо продажну ціну конкурента на цю суму. Наприклад, у нас є прямий конкурент, який торгує взуттям, закупленої у нашого постачальника. Нам необхідно з'ясувати, чи не дає постачальник йому більш вигідні ціни. Пара взуття у конкурента коштує 3500 руб. Нам відомо, що за умовами договору з постачальником середня націнка на взуття може становити не більше 60%. Обчислюємо ціну закупівлі. 3500/1,6 = 2187,5 руб.Сравнів таким чином кілька товарних позицій, отримуємо загальне розуміння закупівельних цін конкурента. Знаючи принципи формування націнки, розрахувати даний показник по будь-якому товару не складає труднощів. Сподіваємося, що тепер ви зможете правильно розрахувати націнку в будь-який час і в будь-якому вподобаному магазині.
Перш за все, необхідно мати на увазі, що визначення торгової націнки залежить від суб'єкта і мети визначення. З точки зору торгового підприємства націнка має кілька економічних смислів. В першу чергу, торгова націнка визначає прибуток підприємстві. Так, згідно з Методичними рекомендаціями з обліку й оформлення операцій прийому, зберігання та відпуску товарів в організаціях торгівлі (затверджені Листом Роскомторга від 10.07.96 №1-794/32-5) торгова націнка являє собою різницю між виручкою від реалізації і купівельною вартістю товарів.
Інструкція
1
Таким чином, на стадії ціноутворення торгова націнка визначається підприємством самостійно. Найчастіше, торгова націнка встановлюється у вигляді фіксованого відсотка від покупної вартості товарів. Наприклад, при покупної вартості товарів в 100 тисяч рублів і торговельній націнці 30%, торгова націнка становитиме 30 тисяч рублів, а роздрібна ціна дорівнюватиме 130 тисяч рублів.
2
В цілях бухгалтерського та податкового обліку торгова націнка визначається згідно вищезгаданим Методичних рекомендацій кількома способамі.По загальним товарообігу: ВД = Т х РН: 100, де Т - загальний товарообіг, РН - розрахункова торгова надбавка, РН = ТН: ( 100 + ТН) х 100, де ТН - торгова надбавка,%
3
За асортиментом товарообігу: ВД = (Т1 х РН1 + Т2 х РН2 + ... + Тn х РНn): 100, де Т1, Т2, ..., Тn - товарообіги по групах товарів; РН1, РН2 , ..., РНn - розрахункові торгові надбавки за групами товаров.РНn = ТНn: (100 + ТНn) х 100, де ТН1, ТН2, ..., ТНn - торгова надбавка за групами товарів,%.
4
За середнім відсотком: ВД = Т х П: 100, де П - середній відсоток валового дохода.П = (ТНн + ТНП - Тнв): (Т + ОК) х 100, де ТНн - торгова надбавка на залишок товарів на початок звітного періоду; ТНП - торгова надбавка на товари, що надійшли за звітний період; Тнв - торгова надбавка на товари, що вибули; ОК - залишок товарів на кінець звітного періоду.
5
За асортиментом залишку товару: ВД = (ТНн + ТНП - Тнв) - ТНК, де ТНК - торгова надбавка на залишок товарів на кінець звітного періода.Виберіте метод визначення націнки, найбільш підходящий вашої організації, і закріпіть його в обліковій політиці.