Як обплести пляшку.

Якщо після проведення святкового заходу у вас залишилися пляшки гарної форми, не поспішайте від них позбавлятися. Така елегантна пляшка може стати основою для виготовлення декоративної плетеної вази або підсвічника. Щоб створити шедевр, вам потрібно фантазія, набір простих інструментів і матеріалів.
Вам знадобиться
  • Пляшка; покрита кольоровою емаллю мідний дріт; лінійка; кусачки; круглогубці; липка лепта
Інструкція
1
Візьміть мідний дріт і відріжте від неї чотири шматки, за розміром переважаючі подвоєну висоту пляшки на 240 мм. Перехрестіть шматки дроту в центрі денця пляшки і відігніть наверх кінці.
2
Загніть кінчики дроту всередину шийки пляшки і закріпіть дріт липкою стрічкою в широкій частині і біля самого горлечка.
3
Складену вдвічі тонкий дріт прикріпіть в точці перетину шматків дротів і починайте плетіння.
4
Проволоку обплетення обводьте навколо кожної з дротів каркаса. У вас повинна вийти щільно сплетена і гладка поверхня. Періодично міняйте колір дроту, щоб зі смуг утворився потрібний вам малюнок.
5
Поступово обплітає стінки пляшки, скручуючи кінці дротів обплетення один з одним в місцях з'єднання.
6
Доведіть оплетку до краю шийки пляшки і витягніть дроту каркаса назовні. За допомогою круглогубцев виготовте з каркасних дротів загнуті вниз спіралі плоскої форми.
7
Навколо утворилися завитків продовжуйте обплітати дріт, щоб плетіння було видно з виворітного боку. Останній кінець дроту закріпіть, обмотавши кілька разів навколо каркасної дроту. Кінець залишилася дроту відріжте.
Корисна порада
Додатковий джерело: «Плетіння з дроту. Ідеї та проекти », М. Магір, 2004.