Як продати старі книги.

Іноді домашня бібліотека стає зайво об'ємної, а більшість книг в будинку ніхто не відкриває по багато років. В цьому випадку, можливо, має сенс позбутися непотрібних видань, просто продавши їх за найбільш вигідною ціною. Залишається розібратися в тому, як це краще зробити.
Інструкція
1
Старі книги, що представляють цінність, можна продати декількома способами. Найпростіший з них - віднести книги в букіністичний магазин. Там книги оцінять, приймуть на комісію і запропонують час від часу цікавитися, продані чи ваші екземпляри. Грошові кошти за книги, віддані в БУКІНІСТИКА, ви, як правило, отримаєте після їх реалізації.
2
Другий спосіб - виставити книги на аукціон або дати оголошення про продаж в інтернеті. Ймовірно, при цьому вам буде потрібно час на поширення інформації про продаж книг, оцінку їх і пошук покупця. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні дуже рідкісними антикварними виданнями, постарайтеся знайти покупця, що спеціалізується саме на таких книгах - в цьому випадку ви можете розраховувати на справедливу винагороду. Пошук спеціаліста почніть, наприклад, у Міжнародній Антикварної Книжкової Лізі.
3
Для того щоб продати книги без посередників, скористайтеся пошуковими системами інтернету. Введіть в пошукову рядок запит з назвою вашої книги і додайте слова «шукаю книгу» або «куплю книгу». Не виключено, що хтось давно і безнадійно шукає саме те видання, яким ви володієте.
4
Наступний крок - звернення на спеціалізовані сайти, де можна залишити оголошення про продаж книг. До складання оголошення поставтеся уважно. Добре доповнить оголошення відскановане зображення обкладинки або титульного аркуша.
5
Коли ви знайдете покупця, обговоріть з ним варіант обміну книги на гроші. Кращий варіант - особиста зустріч. Якщо з певної причини така зустріч неможлива, використовуйте пересилку книги поштою (післяплатою). Будьте уважні і передбачливі, не попадіться на вудку шахраїв.