Як почати обливатися холодною водою.

Гартуватися людині рекомендується з самого дитинства, щоб організм був менш схильний до різних захворювань і мав міцний імунітет. Одним з видів загартовування є обливання холодної водою, яке можна здійснювати як дорослим, так і дітям. Однак до процесу потрібно підходити дуже обережно.
Інструкція
1
Як правило, ми замислюємося про загартовування тоді, коли починаємо часто хворіти простудними захворюваннями, імунітет з якихось причин ослаб і наш організм чіпляє будь-яку інфекцію. Дуже важливо перед тим як почати обливатися холодної водою, повністю одужати. Організм повинен зміцніти після хвороби, і людина повинна себе добре почувати.
2
Крім гарного самопочуття, людині обов'язково потрібно морально підготуватися до цього непростого процесу. Починати обливатися холодної водою найкраще в теплу пору року - навесні або влітку. Можна обливатися в домашніх умовах, але найкраще це робити на вулиці.
3
Якщо ви вирішили загартовувати дитини холодної водою, почати потрібно з обтирання стоп і долоньок рушником, змоченим в холодної воді, потім слід обтирати повністю ручки і ніжки, а після обтирати все тіло. І тільки після цього, також поступово, можна почати обливання всього тіла, починаючи з верхівки.
4
Дорослі одразу можуть почати з поступового обливання частин тіла, минаючи обтирання. Є два способи висихання після обливання холодної водою - можна обтертися насухо махровим рушником до легкого почервоніння шкіри, а можна виконувати фізичні вправи або бігати і висохнути природно.
5
В момент обливання холодної водою відбувається різке секундне підвищення температури тіла до 42 градусів, при якій відбувається спалювання всіх інфекцій, які можуть перебувати в організмі. Організм отримує стрес, що веде до підвищення імунітету. Якщо ви почали процес загартовування холодної водою, потрібно виконувати цю процедуру постійно, не припиняючи, щодня і в будь-який час року. Тоді ви будете залишатися завжди здоровим, міцним, бадьорим. У вас завжди буде гарний настрій, і ви будете приносити радість людям.