Як прищипувати огірки. Прищипка огірків відео.

Для отримання рясного, раннього і дружного врожаю огірки важливо правильно сформувати. Щоб їх зручно було формувати і збирати урожай, не пошкоджуючи батоги, потрібно огірки прив'язати на шпалеру.
Вам знадобиться
  • -шпалера
  • -шпагат
  • -ножиці
Інструкція
1
Прив'яжіть батоги на шпалеру, як тільки вони почнуть гілкуватися і нахилятися. Прив'язувати потрібно під сім'ядольними листям і не туго, з урахуванням росту і розвитку рослини.
2
Формувати огірки потрібно залежно від сорту. Наприклад, гібридні сорти можна не формувати зовсім, якщо вони посаджені рано і будуть плодоносити в теплиці. У даного сорту з'явиться зав'язь і плоди на всіх батогах. Головне, щоб вистачило часу і не трапилося сильне затінення через те що рослини загущени. Тому садити гібридні огірки слід дуже рідко, хоча дане правило потрібно дотримуватися при посадці будь-якого сорту огірків, так як якщо посадку призвести густо, то навіть на самій родючій грунті буде убогий урожай.
3
Якщо гібридні огірки посаджені у відкритий грунт і не дуже рано, то щоб встигли сформуватися і визріти все зав'язі, батоги необхідно сформувати.
4
Для формування батогів ображати верхівки над 6 листом і залиште в рослині 3 втечі. Всі інші утворюються пагони потрібно видаляти. Також незалежно від місця посадки на всіх пагонах необхідно видалити верхівки над 6 листом і своєчасно обрізати кручені батоги і жовтіючі листя.
5
Для формування звичайних огірків, які не мають самозапилення і запилюються за допомогою комах, необхідно сформувати рослину в один, максимум у два стебла.
6
Залиште на стеблах 4 зони росту і видаліть верхівку. Все що утворюють пагони, крім основного стебла слід обрізати. Якщо ви формуєте огірки в два стебла, то обрізайте що з'явилися пагони, залишаючи два основних.
7
В зонах росту залишайте тільки ті точки росту, з яких планується зібрати урожай. Всі інші точки росту ображати. При формуванні залишайте все листя, інакше зав'язі не вистачить поживних речовин.
8
Якщо утворюються слабкі і кручені батоги, то їх також потрібно видаляти.
9
Сформувавши огірки правильно, урожай буде більш раннім і рясним.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=agqNH3mj8XE
Огірок, або Огірок звичайний - однорічна трав'яниста рослина сімейства гарбузових. Стебло стелеться, шорсткий, закінчує вусиками, якими він може зачепитися за опору, при цьому стебло може витягнутися на 1-2 м. Листя серцеподібні, п'ятилопатеві. Плід - многосемянной, соковитий, смарагдово-зелений, пухирчастий. Він може мати різну форму і розмір в залежності від сорту. У кулінарному відношенні огірки традиційно відносять до овочевих культур. Огірки багаті складними органічними речовинами, які грають важливу роль в обміні речовин. Ці речовини сприяють засвоєнню інших продуктів харчування і покращують травлення. Вони збуджують апетит. Свіжий огірок ефективно підвищує кислотність шлункового соку, тому протипоказаний страждають гастритом з підвищеною кислотністю і виразковою хворобою. Для поліпшення врожайності огірки необхідно пікірувати (прищипувати). Взагалі то, пікіровка - це пересадка розсади з ємності на город, але для огірків пікіровка це зовсім інша справа.
Вам знадобиться
  • Для пікірування огірків вам знадобиться:
  • - секатор або ножиці;
  • - ваша вправність і руки.
Інструкція
1
Огірки вирощуються у нас повсюдно, вони районовані для різних кліматичних умов. Посійте огірки на ділянці городу, приготованому спеціально для них. Для цього скопайте ділянку землі, посипте комплексом, що містить азотні, фосфорні та калійні добрива. Тепер розрівняйте землю, при цьому перемішуючи і заглубляя добрива. Ніколи не кладіть свіжий гній, він дає гіркоту огіркам. Тепер зробіть лунки діаметром близько 50 сантиметрів, в кожну лунку посадите не менше 10 насіння, великим колом по краях і малим колом в середині. Час посіву огірків не раніше травня, так огірки дуже бояться заморозків. У більш холодному кліматі можна перший час потримати огірки під плівкою. Поливати огірки слід через день теплою водою.
2
Ось огірки починають рости і розвиватися, виростає перший лист, потім другий. Коли ж з'являється 3 лист і після нього починає рости далі маківочка, візьміть ножиці або секатор і відріжте її. Найкраще це робити руками, двома нігтями відщипуючи стеблинка. Після такого прощіпиванія (пікіровки), огірок дає 3-4 відростка на цьому місці, в результаті стебел замість одного ставати чотири. На цих нових стеблах починають цвісти квіти і зав'язуватися в 4 рази більше огірків! Потім при появі у нових стебел 3-4 листків, можна повторити операцію, тим самим збільшуючи кількість стебел до нескінченності. Але сильно, звичайно, цим захоплюватися не потрібно. У період цвітіння огірки необхідно обробити спеціальними речовинами, що продаються в магазинах, які сприяють знищенню різних шкідників. Крім них є ще склади поліпшуючі зав'язь і плодоношення. Тепер вам залишається тільки чекати урожай.
Корисна порада
При пікіруванні будьте обережні, не висмикніть корінь огірка!