Як намалювати портрет мами.

Малювання - одне з найулюбленіших дитячих занять. Діти відображають у малюнках своє бачення світу, свої почуття і емоції. Коли дитина стає трохи старше і вже добре володіє олівцем, він може виводити рівні чіткі лінії. Покажіть йому на особистому прикладі, як правильно намалювати портрет . Саме портрет мами - найголовніший малюнок у житті кожної дитини.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - олівець;
  • - лінійка.
Інструкція
1
Щоб намалювати портрет мами візьміть аркуш паперу, олівець і лінійку. Намалюйте на аркуші горизонтальний прямокутник. Поділіть цей прямокутник на чотири частини. Верхня лінія проходитиме трохи нижче середини чола, наступна лінія - посередині очей, нижня - по кінчику носа. Проведіть вертикальну лінію посередині прямокутника. Скруглите ваш прямокутник за формою обличчя. Почніть малювати очі.
2
Спочатку необхідно від вертикальної лінії зробити мітки для верхньої частини носа. Відступите в сторону відстань, рівну ширині верхньої частини носа, яке ви відзначили. Ця точка буде початком очі. Від горизонтальної лінії вгору і вниз відкладіть дві паралельні лінії, щоб отримати очі однакового розміру. Намалюйте очей - райдужну оболонку і зіницю.
3
Злегка заштрихуйте райдужну оболонку, залишивши маленьке світле плямочка, щоб показати блиск в очах. Зіниця зробіть більш темним. Проведіть ще одну лінію трохи більше контура очі, щоб відобразити його глибину. Також намалюйте друге око.
4
Від міток, поставлених для носа, проведіть плавні лінії вгору і в сторони дугами, зображуючи брови. Легкими короткими штрихами надайте обсяг брів.
5
Продовжіть лінії носа вниз до наступної горизонтальної лінії, трохи розширивши і закругливши лінії донизу. Намалюйте крила носа і ділянка носових западин. Затемните носові западини.
6
У верхній частині нижнього горизонтального ділянки намалюйте губи. Край нижньої губи повинен розташовуватися посередині прямокутника.
7
Намалюйте волосся плавними лініями. Якщо волосся коротке або забрані таким чином, що видно вуха, їх також потрібно намалювати. Приблизне розташування вух від середини ока до кінчика носа. В прямому положенні видно лише край вуха, а також далека частину вушної раковини. Закінчивши малюнок, зітріть зайві лінії. Портрет мами готовий.