Як заправити нитки в оверлок. Як правильно заправити оверлок.

Для людей, що займаються професійним шиттям на дому, а також в якості захоплення, відомо, що від того, як заправлені нитки в оверлок, залежить рівномірність строчки, виконання красивих стібків без прикрих перепусток. Людині, яка бажає домогтися хороших результатів у своєму хобі, потрібно володіти певними уявленнями про правильну підготовку до використання свого робочого інструменту - оверлок а.
Вам знадобиться
  • відповідні тканини номер (розмір) нитки і номер (розмір) використовуваної для роботи голки.
Інструкція
1
Візьміть робочу бобіну з нитками і поставте її на катушкотримач.
2
Просмикніть кінчик нитки через отвори або гачки нітенаправітеля (важливо при цьому, щоб вісь катушкодержателя була направлена прямо на нітенаправітель, інакше можливий обрив строчки або погіршення якості стібка).
3
Пропустіть нитку через механізми натягу: в зазначеній послідовності пустите спочатку через ті нітенаправітеля, які відводять нитка під час роботи машинки, потім через ті, які притягують (в деяких моделях швейних машин це один механізм).
4
Тепер нитку пропустіть крізь вушко голки.
5
Після всіх вищевказаних кроків введіть нитку в отвори петлітелей (їх може бути два або одне). Простежте за тим, щоб на виході нитка була направлена в бік руху тканини.
6
Коли нитки заправлені згідно попереднім рекомендаціям, потрібно вивести їх під притискну лапку зліва, притримуючи рукою над лапкою до появи перших стібків. Якщо ж заправляється одна нитка (при обриві), то виводити її під ліву лапку не потрібно. Можна просто перевернути шків, зробити кілька стібків на конусном пальці притискної деталі і робити строчку далі.
Зверніть увагу
Наведені принципи є узагальненими вказівками для всіх типів машинок. Але слід врахувати, що до кожної моделі додається інструкція по користуванню. Тому краще ознайомиться з правилами заправки нитки в оверлок, адаптованими саме до тієї машинці, яка буде використовуватися в роботі. Приміром, в модернізованих швейних машинках місця вводу нитки на оверлок позначені різнокольоровими крапками, що полегшує роботу швачці-новачкові.
Корисна порада
Для того щоб правильно заправити нитки в оверлок, важливо ознайомиться з пристроєм машинки, щоб врахувати при заправленому нитки всі отвори і нітенаправітеля; При заміні старих ниток можна уникнути такої тривалої процедури заправки. Для цього потрібно обірвати стару нитку біля котушки і до кінця старої прив'язати нову; Перед заправкою ниток потрібно обстежити якість котушок. Якщо кінці котушки пошкоджені або диски у неї обмежені, це призведе до збою сходу нитки, отже, значно зіпсує строчку.