Як розблокувати монітор.

При попаданні деяких видів вірусів на комп'ютер можуть виникнути серйозні проблеми. Наприклад, ви не можете зайти в вашу операційну систему. Монітор блокується разом з Windows. В таких випадках треба скористатися спеціальними утилітами, які в свою чергу дозволяють розблокувати всі дії, створені вірусним ПО.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, монітор
Інструкція
1
Завантажте операційну систему Windows за допомогою завантажувально-відновного диска. Це може бути Windows miniPE, ERD Commander. Вставте цей диск і перезавантажте комп'ютер. В процесі перезавантаження натисніть "Delete". Це дозволить вам зайти в "CMOS Setup Utility". Виставте завантаження комп'ютера з CD-ROM. Для цього натисніть "F10". Знову почнеться перезавантаження. Ви побачите меню "Майстер відновлення Windows XP". В ньому виберіть наступний розділ "Завантаження ERD Commander". Натисніть клавішу "Enter". Внизу ви побачите появу рядка стану Starting Winternals ERD Commander. Коли завантажиться драйвер відеокарти, з'явиться вікно, в якому натисніть "Skip Network Configuration". У новому вікні "Welcome to ERD Commander" ви повинні вибрати вашу операційну систему. Натисніть знову "Ок". Після завантаження Робочого столу натисніть подвійним клацанням на "My Computer".
2
У вікні "ERD Commander Explorer" відкрийте той диск, де розташована ваша операційна система. Зазвичай шлях починається С :. Видаліть оригінальний файл вірусу, який блокував екран з Windows. Він розташовується завжди в тимчасових файлах:% Temp% .tmp.
3
Закрийте ERD Commander Explorer. Натискайте далі "Start", вибирайте "Administrative Tools" і "RegEdit". В цьому вікні "ERD Commander Registry Editor" виберіть [HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindows NTCurrentVersionWinlogon]. Значення REG_SZ-параметра Userinit виправте на C: WINDOWSsystem32userinit.exe. Тут же, поміняйте значення REG_SZ-параметра Shell на Explorer.exe.
4
Закривайте "ERD Commander Registry Edito". Тисніть "Start", далі "Log Off" і "Restart". Підтвердіть кнопкою "Ок". Починається перезавантаження, далі тисніть Delete. Заходьте в "CMOS Setup Utility". Встановлюйте завантаження комп'ютера з вінчестера. Тисніть "F10" і санкціонуйте зміни. Завантажуйте ваш Windows в звичайному режимі. Проскануйте комп'ютер за допомогою антивірусної системи.