Як пришити капюшон.

Капюшон - це відкидається головний убір, пристібається або пришитий до коміра у одягу. Зараз придумано безліч головних уборів, парасольок, але капюшон і раніше популярний і зустрічається у багатьох моделей ветровок, курток і пуховиків, а також у толстовок та інших предметів одягу.
Інструкція
1
Порядок роботи. Викроїте з основної тканини дві деталі: дві з підкладкової, і дві з утеплювача (якщо ви шиєте капюшон для пальто, куртки). Краще якщо деталі верхньої капюшона ви проклеївши дублерина, щоб капюшон тримав форму.
2
Проклейте клейові крайки уздовж всіх зрізів. Стачайте по лінії горловини і на маківці виточки на всіх деталях. Потім деталі з основної тканини складіть так, щоб лицьова сторона була всередині, стачайте їх разом. Аналогічно зшиваються підкладка і утеплювач.
3
Сшейте разом всі три деталі: основну, підкладкову і утеплювач. Для цього складіть капюшон з підкладкою і утеплювачем і прошийте по колу по зовнішній стороні.
4
Для того щоб капюшон можна було вивернути, залиште невелику дірочку в шві на підкладці. Виверніть і обшиті по зовнішньому колу і знизу, якщо капюшон буде пристібатися.
5
Зробіть петлі (прорежьте і обмітайте), до пальто або куртці пришийте гудзики. Якщо ви хочете, щоб капюшон був пришивною, то верхню частину капюшона пришийте до основного виробу.
Корисна порада
Капюшони бувають різні. Найчастіше капюшон вже моделюють прямо на голові, роблячи хитромудрі складки. Але є і традиційні форми: класичний, чепчик, комір-капюшон. Самий звичайний класичний капюшон нагадує за формою п'ятку у носка; Капюшони бувають знімні і пришивні. Залежно від призначення, їх шиють з 2 або 3 частин: верх, підкладка, утеплювач.