Як провести банкет.

В перекладі з німецької слово «bankett» означає бенкет. Банкет - це дуже популярний формат урочистого обіду або вечері, яка влаштовується на честь святкової події. Банкет и бувають корпоративними, сімейними, дружніми. У кожному разі, всі конкретні заходи не схожі один на одного.
Інструкція
1
Для того щоб організувати і провести банкет на належному рівні, необхідно враховувати складові успіху, від яких залежить настрій запрошених гостей.
2
Виберіть дату та час. Визначтеся з числом запрошених гостей, враховуючи кількість чоловіків і жінок. Знаючи середній вік учасників банкету, ви зорієнтуєтесь в гастрономічному і алкогольному питаннях.
3
Для весілля буде потрібно просторе приміщення, хороше освітлення для якісної відеозйомки, мікрофон, ведучий. Професійний ведучий - це безсумнівний плюс весільного торжества. На цьому економити не варто. Він як єднальна нитка свята - вимовляє тости, привітання, проводить конкурси, від нього залежить загальний тон вашого торжества.
4
Зал, обраний для святкування, необхідно прикрасити. Використовуйте для прикраси повітряні кулі або квіти. Кулями можна оформити великий простір приміщень. Гірлянди і панно доречні для весільного торжества.
5
Банкет для колег можна провести в невеликий відокремленої зоні загального залу ресторану.
6
Складіть докладний план заходу та розробіть сценарій, що відповідає тематиці банкету. Сценарій нагадує театральну постановку - має зав'язку сюжету, кульмінацію і «цвях програми» .Гостям важливо не тільки смачно поїсти, але й цікаво провести час.
7
Вибір меню залежить від ваших фінансових можливостей і від того, що воліють гості. Наприклад, на весіллі ніяк не обійтися без торта. Корпоративний банкет можна провести і без нього.
8
Найголовніша складова банкету - його бюджет. Від нього залежить весь процес урочистого заходу. Якщо творчо підійти до організації майбутньої події, то в результаті вийде шикарний банкет.
9
Оформіть зал своїми руками. Це допоможе вам значно скоротити витрати.
10
Останнє, що може стати ефектним завершенням банкету - це святковий феєрверк. Замість салюту, може бути вручений головний подарунок винуватцю торжества - виступ естрадної зірки.
11
Загальний час такого заходу, як банкет - 3-4 години. Після закінчення цього часу люди танцюють і спілкуються між собою.
12
Описана програма проведення банкет не є догмою. На кожному банкеті можливі різноманітні варіанти сценарію даного заходу.
13
Об'єднуюча основа всіх банкетів одна - тема для торжества, місце проведення банкету, кількість гостей, вік запрошених і соціальний статус.