Як знайти в інтернеті людини.

Знайти людину в інтернеті - завдання не з легких. Треба розуміти, що якщо людина не хоче, щоб його знайшли, то зробити це буде вкрай непросто. Маючи це на увазі, давайте все ж спробуємо зробити декілька кроків, які, можливо, допоможуть вам відшукати потрібного вам людини.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - доступ в інтернет
  • - інформація про шуканий людині
Інструкція
1
Для початку спробуйте вбити ім'я та прізвище людини, яку ви хочете знайти, в популярні пошукові системи (google.com, yandex.ru, mail.ru). Зазвичай в пошуковиках можна знайти списки людей, які закінчили той чи інший ВУЗ або повідомлення та форумів і з блогів, іноді інформація про нагороди і заслуги, які іноді вивішуються організаціями. Складність в тому, що якщо прізвище шуканого досить поширена, вам доведеться копатися в десятках однофамільців.
2
Після вправ з пошуковими системами саме час взяти в оборот соціальні мережі. Їх на сьогоднішній день розвелося дуже багато, і якщо людина, яку ви хочете знайти, хоч трохи користується інтернетом, є певний шанс, що в одній з таких мереж він бував чи буває. Сміливо заходьте ВКонтакт, на Однокласники, в Мій Мир і т.п. Забивати в пошук повне ім'я, скорочення, зменшувально-пестливі форми імені, можливо клички, фільтруйте результати по року народження, школам, ВУЗам, місцями роботи - словом, використовуйте по максимуму всю інформацію, яка у вас є.
Зверніть увагу
Може бути так, що людина, яку ви шукайте, не пов'язаний з інтернетом, або є противником соціальних сетей.Еще, як варіант, замість імені і прізвища він цілком міг ввести в свій профіль що-небудь зовсім не стосується своєї особистості, так часто буває. В цьому випадку ваші шанси невеликі.
Корисна порада
Постарайтеся точно пригадати або з'ясувати дату народження, рідне місто, назва школи та ВНЗ цікавить вас людини. Це може значно полегшити пошук, відсіяти непотрібні результати.