Як носити кепку.

Кепка - це не тільки оригінальний головний убір, але ще і дуже стильний аксесуара для створення неповторного жіночого образу. Тільки от щоб вона "заграла", потрібно її правильно підбирати і надягати. Тим більше що носити кепку можна по-всякому.
Інструкція
1
кепка в цьому сезоні підвищену увагу приділяють дизайнери. Самі імениті будинки мод створили абсолютно нові моделі такого звичного головного убору. В ходу кепки зі шкіри, замші, вельвету, хутра. Сучасна мода така, що давно вже не визнає ніяких правил і канонів, а значить зараз можна поєднувати багато, здавалося б, непоєднувані речі. Однак по відношенню до кепок правила поки ще жорсткі. Підбирати цей аксесуар бажано під одяг. Наприклад, носити кепку з шортами - стильно. Якщо і шорти, і кепка будуть одночасно шкіряними - подвійно стильно. Додайте однотонне боді, за бажанням гольфи, і ефектний образ готовий.
2
Так само легко кепку можна поєднувати з джинсами і кедами, зі стильним одягом в клітинку і з Джіггінс або легінсами. Якщо додати до цього ансамблю шарф або рукавички, то у образу з'явиться якийсь шарм.
3
Кепку можна носити традиційно, коли козирок спрямований прямо. Можна цей головний убір змістити злегка вбік - тоді в образі буде присутній елемент вишуканості. Що ж стосується звичайних бейсболок, їх також можна носити прямо, можна повернути набік на 90 градусів. А можна бейсболку носити задом наперед. Якщо у дівчини довге волосся, то вона може урізноманітнити зачіску, протягнувши хвіст в наявному в бейсболці вільному місці, призначеному для точної посадки кепки по голові.
4
Але при виборі кепки слід пам'ятати одне з основних правил - вона як аксесуар приверне активну увагу навколишніх до обличчя своєї власниці. А це означає, що і шкіра, і макіяж повинні бути під кепкою ідеальними. Інакше можна так легко зіпсувати все враження від ретельно створюваного образу.