Як переробити відходи. Як переробляють відходи.

Конкурентне середовище в бізнесі, пов'язаному з сортуванням і переробкою відходів сьогодні сприятлива для інвестицій. Гори сміття і побутових відходів тільки й чекають, хто ж візьметься за його переробку. Найбільш цікавим місцем докладання сил для підприємця є пластикові відходи .
Інструкція
1
Визначте, хто може стати споживачем продукції переробки пластикових відходів. Результати переробки такого сміття - вторинні поліамід, полівінілхлорид, поліпропілен і поліетилен - можуть зацікавити підприємства, що виробляють пластиковий ширвжиток. Винятком є вироби, які повинні входити в контакт з харчовими продуктами та фармацевтичними препаратами. З'ясуйте, за якою ціною приймають перероблені відходи потенційні споживачі.
2
З 1 кг пластикових відходів ви отримаєте після переробки близько 0,8 кг вторинного поліетилену. У середньостатистичному сміттєвому баку полімери складають близько половини відходів. Прорахуйте свої фінансові можливості по створенню цеху з переробки пластикових відходів. Залежно від вибору обладнання вам доведеться вкласти у справу $ 50-300 тис.
3
Зберіть необхідні документи. Для отримання ліцензії на право займатися збором і переробкою твердих побутових відходів та інших дозволів вам може знадобитися кілька місяців. Підприємство, що спеціалізується на зборі, розміщенні і переробці відходів, повинно буде пройти екологічну експертизу і отримати відповідне екологічний дозвіл.
4
З проектною документацією, висновком експертизи і описом процесів майбутнього переробного підприємства зверніться в комунальне господарство міста, в санітарну та протипожежну служби.
5
Підшукайте будова на околиці міста, в безпосередній близькості від звалища або в промисловій зоні міста. Необхідна площа виробничого приміщення повинна складати 300-500 кв.м., під складське приміщення відведіть не менше 100 кв.м. На початковому етапі організації виробництва вам, ймовірно, не буде потрібно організовувати власний автопарк - можна домовитися з комунальними службами міста, що займаються вивезенням сміття.
6
Придбайте сортувальну лінію, дробарку, накопичувальний бункер, прес, магніт і інше обладнання для переробки сміття.
7
Необхідну сировину може бути отримано на звалищі відходів (при наявності дозволу міського комунального господарства). У міру зростання переробного підприємства організуйте власні заготівельні пункти (розміщувати їх доцільно на міських звалищах).
8
Підберіть персонал. Робота повинна бути організована в декілька змін. Сутність робіт, на яких буде зайнятий персонал: сортування, відбракування та подрібнення відходів. Незважаючи на невигадливий характер роботи, вам знадобляться професіонали, здатні відрізнити підходящі пластикові відходи від непридатних та навчити цьому новачків.
9
Першорядне увагу зверніть на дозвільну документацію, оскільки без оформлення всього набору документів своє виробництво організувати не вдасться.