Як зробити з динаміка колонку. Як з динаміка зробити колонку.

Якщо у вас є динаміки і ви не хочете купувати нову колонку , ви можете виготовити її своїми руками. Для отримання високоякісного звуку рекомендується робити трехполосную колонку , що складається з трьох динаміків: низькочастотного, среднечастотного і високочастотного (твітера). Корпус повинен бути прямокутної конструкції.
Інструкція
1
Для початку необхідно виготовити корпус колонки. Найкраще для цього підходить високоякісна фанера товщиною 10-12 мм. Також буде потрібно більш товстий лист фанери або дошка, з яких буде виготовлятися передня панель колонки. Замість фанери можна також використовувати ДСП.
2
За допомогою столярного інструменту вирізаємо стінки колонки, передню панель і задню стінку. У передній стінці необхідно зробити три отвори відповідні розмірам динаміків. Отвори можна випиляти електролобзиком або пилкою для фігурного вирізання. Знизу розташовуватиметься найбільший низькочастотний динамік, посередині - среднечастотний і вгорі - динамік високих частот. Між динаміками і поверхнею передньої стінки необхідно встановити гумові прокладки.
3
Для отримання якісного звучання всі внутрішні поверхні колонки оклеиваются повстю. Збірка корпусу здійснюється за допомогою саморізів і клею. Після складання передньої панелі і стінок необхідно підвести в динамикам дроти і вивести клеми назовні задньої стінки. З'єднання динаміків здійснюється паралельним способом. Після установки проводки всередині динаміка закрийте задню стінку і пригвинтіть її саморізами.
4
При виготовленні колонки великого розміру всередині слід виготовити ребра жорсткості щоб уникнути неприємного деренчання колонки. Знизу до колонки необхідно прикріпити гумові ніжки небудь спеціальні металеві шипи. Для додання приємного зовнішнього вигляду корпус колонки можна обклеїти плівкою або пофарбувати.
Зверніть увагу
Призначення динаміків для колонок. Однією з найважливіших складових акустичної системи є динамік, без якого система була б німий. Динаміки для колонок призначені для перетворення електричного сигналу в кінцевому підсумку в звукові коливання, що сприймаються людським вухом.
Корисна порада
Без якісних колонок або динаміка не досягти якісного звучання. Для початку розглянемо характеристики, які вказуються в паспорті. Вхідна чутливість - чим вище чутливість, тим краще динаміки гратимуть без підсилювача Діапазон відтворюваних частот - смуга частот, у якій відтворює звук акустика. Цю потужність часто вказують на дешевих колонках для підвищення привабливості.