Як надати шкірі відтінок засмаги. Як надати обличчю золотистий колір.

Багато жінок мріють про красивому і рівному засмагу, на щастя їх мрія здійсненна. Є багато способів надати золотистий відтінок шкірі, від деяких з них ефект моментальний, а від інших він проявляється через деякий час. Головне знати міру в усьому, адже надто засмагле тіло буде виділятися, особливо це стосується людей зі світлою шкірі й і волоссям, на них темний загар виглядає ненатурально.
Інструкція
1
Природний спосіб засмагнути - сонячні промені. Загоряйте в денний час після 4 годин щодня. Починайте приймати сонячні ванни по 10-15 хвилин, потім час збільшуйте. Але будьте обережні, шкіра може згоріти і почати лущитися. Не забувайте наносити крем з високим рівнем захисту від ультрафіолетового випромінювання. Є тільки один мінус такого варіанту отримати рівний загар - короткий проміжок часу року, коли стоїть спекотна і сонячна погода.
2
Якщо засмагати природним способом не можна, можете скористатися спеціальними лосьйонами «автозагар». Купіть засіб в будь-якому магазині косметики для шкіри і нанесіть його на чисте тіло рівним шаром. Засмага почне проявлятися через декілька годин, а протримається від 3 до 10 днів, все залежить від якості використовуваного лосьйону і індивідуальних особливостей шкіри.
3
Коли є трохи вільного часу, можете відвідувати солярій. Але якщо у вас шкіра схильна до пігментації або є велика кількість родимок або родимих плям, то краще відмовитися від такого способу отримати золотистий відтінок шкіри. У всіх інших випадках можете сміливо оговтуватися в солярій. Час перших процедур повинно підбиратися індивідуально, але в середньому воно складає 3-7 хвилин, але не більше. Використання сонцезахисних кремів обов'язково.
4
Для додання засмаги тільки особі, скористайтеся найпростішим і доступним засобом - чаєм. Заваріть міцний чай і протирайте заваркою особа. Для додання засмаги всьому тілу, додавайте в ванну проціджений від заварки відвар, але в цьому випадку необхідно багато листового чаю. Приблизна пропорція 5 ст. ложок на літр окропу, потім процідіть і вилийте у ванну. Можете використовувати і відвар цибулиння, але не завжди результат від таких методів виправдовує очікування. Колір засмаги відрізняється від природного.