Як зробити посилання картинкою. Як зробити посилання на картинку з комп'ютера.

Якщо ви активний користувач мережі інтернет, ви напевно час від часу користуєтеся форумами, блогами і соціальними мережами. У цьому середовищі часто доводиться використовувати мову розмітки і форматування HTML (частіше в блогах), або BB-Code (зазвичай на форумах і в соц.сетях) для текстів, картинок і посилань. Розглянемо, як правильно і швидко зробити посилання картинкою ручним способом.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - доступ в інтернет
  • - поле введення для html або bb-code
Інструкція
1
Спочатку зробимо посилання у вигляді картинки за допомогою ручного HTML. Цей метод, наприклад, використовується при оформленні постів в livejournal. Параметр href містить посилання, на яку користувач перейде після кліка по картінке.Параметр target відображає поведінку браузера при відкритті посилання. В даному випадку стоїть значення _blank, тобто браузер відкриє посилання в новому вікні (або вкладці) .img src - це шлях до картинки, з якої ми робимо ссилку.alt - це текст, який з'явиться замість картинки, якщо вона не завантажиться, або якщо буде завантажуватися довше, ніж основна частина страніци.Значеніе border="0" дозволить прибрати рамку навколо картинки. Якщо вона все-таки потрібна, замість нуля поставте одиницю.
2
С HTML розібралися. Тепер доб'ємося аналогічного результату за допомогою bb-коду. [Url = http://server.ru] [img] http://server.ru/picture.jpg" [/img] [/url] Тут, як бачите, все дещо проще.Нам треба вказати параметр url, він містить саме посилання. Після цього вказуємо параметр img, в ньому шлях до картинки, з якої ми хочемо зробити посилання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Ae0uzHD5DaI
Зверніть увагу
В html і bb-code найголовніше - чітке дотримання синтаксису. Якщо забути поставити лапки, або відкрити або закрити дужку, то це неминуче призведе до помилки на сторінці і, відповідно, не працювати посилання. Уважно перевіряйте оформлення вами посилання перед тим, як відправити пост.
Корисна порада
У більшості форумів, в соціальних мережах і блогах є спеціальний редактор, подібний за функціями з будь-яким текстовим редактором на вашому комп'ютері. Він дозволяє обходитися без ручного «кодування», проте з деякими завданнями може і не впоратися. На цей випадок ми і розглянули метод ручного редагування коду.