Як пити глюконат кальцію.

Кальцій потрібен не тільки для підтримки міцності кісток. Він необхідний кожній клітині організму для забезпечення нормальної життєдіяльності. Кальцій міститься в багатьох продуктах, але не завжди добре з них засвоюється. Тому для поповнення його дефіциту лікарі рекомендують приймати кальцієві препарати, найпоширенішим з яких є кальцію глюконат.
Інструкція
1
Приймайте кальцій, запиваючи його великою кількістю води. Завдяки цьому, таблетка швидше розчиниться і досягнувши кишечника, моментально всосется. Попереднє подрібнення таблетки прискорить ефект, до того ж випити порошок буде простіше, ніж проковтнути велику пігулку.
2
Пийте глюконат кальцію відразу після їди. В цьому випадку він засвоїться набагато швидше, а значить ефект від прийому буде помітний незабаром після початку терапії.
3
дробляться добову дозу на декілька прийомів. Надмірна кількість кальцію, що надходить в організм, виводяться нирками, тому доцільно приймати його в малих дозах, які засвояться повністю.
4
Гуляйте якомога більше. Сонячне світло допомагає організму виробляти вітамін Д, який необхідний для того, щоб кальцій засвоювався. Дефіцит цього вітаміну робить прийом кальцийсодержащих препаратів марним. В холодну пору року, коли сонця практично немає, рекомендується одночасний прийом глюконату кальцію і вітаміну D.
5
Приймайте по 2-6 таблеток глюконату кальцію тричі на день. Для немовлят максимальна разова доза становить 0,5 г, тобто одна таблетка. Дітям до 4 років призначається по 2 таблетки на один прийом, а дошкільнятам по 3. У 7-9 років лікар, швидше за все, порекомендує приймати 4 таблетки кальцію за раз, а максимальна доза для підлітків - 5 таблеток. Точне дозування залежить від ступеня вираженості дефіциту кальцію, тому тільки лікар може вирішити, яка доза підійде саме вам.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-Jf1h-j9ewI
Зверніть увагу
Кальцію глюконат є порівняно безпечну сіль кальцію (принаймні, менш небезпечну, ніж кальцію хлорид). Для домашньої аптечки препарат можна придбати у вигляді порошків (з терміном придатності 10 років) або таблеток (з терміном придатності 8 років), що містять по 0,5 г глюконату кальцію.
Корисна порада
Кальцію глюконат - інструкція із застосування, аналоги, відгуки та форми випуску (таблетки 500 мг, уколи в ампулах для внутрішньом'язових і внутрішньовенних ін'єкцій) препарату для лікування гіпокальціємії у дорослих, дітей і при вагітності. В даній статті можна ознайомитися з інструкцією із застосування лікарського препарату Кальцію глюконат.