Як заполірувати подряпини на машині. Як запаліровать подряпину на двері автомобіля.

Автомобілістів, яких осягала невдача під час заїзду в вузькі гаражні ворота, або на стоянці супермаркетів, коли по виході з нього на машині виявлялися пошкодження кузова, знайдеться чимало. Поява подряпин і відколів на пофарбованої поверхні власного засобу пересування викликають у власника масу прикрощів, які на подив багатьох легко видаляються або маскуються.
Вам знадобиться
  • - набір для полірування кузова - 1 компл.
Інструкція
1
Якщо подряпина невелика і утворилася на фарбі, не досягнувши грунтовки, то вона маскується під час полірування кузова машини, в наборі якого повинен знаходитися тонуючий олівець з вмістом воску.
2
До початку проведення полірувальних робіт, що передбачають усунення дрібних подряпин і відколів, кузов автомобіля ретельно вимивається і висушується. Потім кінчиком олівця замазуються пошкодження пофарбованої поверхні. Почекавши 2-3 хвилини, завдані надлишки маскування втечуть м'якою ганчіркою, яка не містить ворсу.
3
Обробивши місця пошкодження, приступають до безпосередньої поліровці пофарбованої поверхні кузова автомобіля. Детальна інструкція проведення застерігаються робіт додається до кожного комплекту для відновлення первозданного блиску машини.
4
Відмінності в технологіях у різних наборів незначні. Але є загальні правила проведення полірувальних робіт, які слід завжди враховувати: - не проводьте роботи на сонці і в умовах підвищеної температури навколишнього повітря, - не використовуйте ганчір'я з грубої тканини, - полірувальна паста поступально наноситься на невеликих ділянках кузова, починаючи з даху, зволоженими аппликаторами і рівномірно розтирається по поверхні з однаковим зусиллям; - уникайте надмірного нанесення поліролі, бо її надлишок ускладнює подальший процес обробки кузова.
Зверніть увагу
Найчастіше якісно виконана полірування надає кузову автомобіля блиск, не порівнянний з лоском нової машини.