Як писати анонс. правила написання анонса новин.

Анонс або анотація - це найважливіша частина будь-якої статті. В анонсі читачеві підноситься короткий зміст статті, її зміст і призначення. Тобто, прочитавши анонс, читач повинен зрозуміти, чи варто йому витрачати час і читати всю статтю повністю. Можна нескінченно довго і наполегливо перераховувати всі правила і нюанси написання анонсів. Але в основному вам потрібно дотримуватися наступних порад.
Інструкція
1
Пам'ятайте про те, що анонс не є переказом тексту. Тому вкрай важливо виключити цитування оригіналу без укладення в лапки. Також не слід використовувати вирази «Я думаю», «Я вважаю», адже смаки будь-якої людини суб'єктивні.
2
Те, що подобається вам, може бути не цікаво іншим людям. Тому в анонсі необхідно максимально чітко відобразити суть статті без вашої думки про неї. Але при цьому ви можете використовувати відгуки, джерела яких знайомі з вашою статтею і користуються певною популярністю.
3
Ваш анонс повинен бути зрозумілий кожному читачеві, тому якщо в ньому будуть буяти наукові терміни і складні мовні звороти, то його популярність помітно знизиться, що зовсім не бажане для якісної статті. Постарайтеся уникати штампів і загальновідомих фактів.
4
Не дуже вітається наявність відомостей, які не відносяться до аннотируемой статті, а також надлишкових відомостей. Ви повинні дотримуватися художнього, нейтрального або наукового стилю (якщо до цього розташовує стаття).
5
Розмір анонса повинен бути за обсягом 150-500 знаків з пробілами.
6
Ні в якому разі не використовуйте слова чи пропозиції у верхньому регістрі, тобто при включеній кнопці Caps Lock. Такі тексти важко читати, вони лише дратують користувачів інтернету.
7
Пишіть анонс грамотно. Не сподівайтеся на те, що неграмотно написаний анонс «і так прокотить». Якщо ви взялися за написання анотації, то зробіть це добре. В крайньому випадку ви можете звернутися до знаючих людей або перевірити слова в MS Word.
8
Якщо можливе використання картинку, то обов'язково прикріпіть її. Барвисті зображення завжди привертають читачів і змушують їх перейти за посиланням, щоб прочитати статтю, навіть якщо анонс буде не надто цікавим.
Корисна порада
• Уникайте повторів інформації, яка написана в основній частині статті. • Ніколи не починайте анонс з ввідних фраз: «Ця стаття навчить вас ...» або «За допомогою цієї статті ви дізнаєтеся про ...» • Не починайте анонс з відсилання до інших джерел.