Як навчитися в'язати пінетки спицями. в'яжемо спицями для новонароджених.

Пінетки - такі зворушливі вироби, які тримають ноги грудного малюка в теплі і прикрашають собою будь наряд. Ці черевички можна виконати з любов'ю і винахідливістю - обв'язати гачком, вишити на них всілякі візерунки, нашити кумедні аплікації і рельєфи, втягати атласні стрічки потрібного кольору ... Якщо ти хочеш грати в рукодільні майстерності, чи не сумуйте - навчитися в'язати пінетки спицями зовсім не складно. Для початку освойте один з найпростіших способів.
Вам знадобиться
  • - Комплект з п'яти панчішних спиць;
  • - 40-50 г вовняної пряжі;
  • - сантиметр для мірки;
  • - стрічечка, шнурок або додаткова нитка і гачок;
  • - допоміжна бавовняна нитка;
  • - голка з тупим кінцем;
  • - нитка і голка для вишивання (за бажанням);
  • - шпилька для заведення зав'язок
Інструкція
1
Зв'яжіть п'ятьма панчішними спицями гумку 1х1 або 2х2 потрібної висоти. Дійте, як при в'язанні шкарпеток. Відміряйте товщину щиколотки малюка, розрахуйте щільність в'язання - так ви уточните необхідну кількість набираються петель (неодмінно ділене на 4).
2
Закінчивши в'язання гумки, виконайте отвори - в них ви потім проденете зав'язки для пінеток. Вам потрібно зробити один кругової ряд таким чином: - дві петлі пров'язуйте спільно лицьової, вводячи робочу спицю за передні стінки (нитки) петелек; - одна петля накидається («прямий накид»): накиньте на праву спицю нитку, рухаючи її до себе; - продовжуйте чергування: дві петлі разом лицьовою; накид і т.д.
3
Зв'яжіть ще 3-4 кругових ряду лицьовими петлями. Після цього спиці №№2-4 відкладіть, а петлі зі спиці №1 почніть провязивать прямими і зворотними рядами лицьовій гладдю (чергуючи лицьові і виворітні ряди). Так зробіть смугу в'язаного полотна (верх пінетки), яка сягнула? великого пальця дитини.
4
Наберіть на бічні спиці додаткові петлі з кромки пов'язаного верху вироби. Тепер виконуйте вкруговую лицьову гладь, зв'язавши необхідну кількість рядів. Це глибина черевичка, яку необхідно індивідуально відкоригувати - приміряйте незакінчену роботу на ногу майбутнього господаря (господині) пінеток.
5
Приступайте до виконання підошви вироби. В'язати її потрібно від носка до п'яти. У перший робочий ряд введіть міцну бавовняну нитку або працюйте основний пряжею одночасно з двох клубків - ваш вибір залежить від того, наскільки щільну підошву ви хочете отримати.
6
Виконуйте підошву панчішної в'язкою прямими і зворотними рядами. Останню в ряду петлю необхідно провязать спільно з крайньою бічній, таким чином поєднуючи деталі верху і боків вироби. По закінченні першого ряду переверніть роботу і продовжуйте виконувати те ж саме, але в дзеркальному відображенні. В результаті у вас повинні залишитися петлі на двох спицях на п'яті вироби.
7
Зробіть непомітний шов, який з лицьового боку пінеток виглядатиме як додатковий лицьовій ряд. Працювати краще голкою з тупим кінцем. Дійте так: - зніміть перші петлі нижньої і верхньої деталі пінетки зі спиць; - введіть голку спочатку в нижню зшивають петельку, а потім - в верхню; - тепер голка виходить з верхньої петлі і опускається в кромочную петельку низу пінетки; - нарешті, вона виводиться знизу верх з наступної петельки на робочої спіце.Продолжайте чергувати руху голкою: захоплюється петля верху; низу; нитка виводиться з подальшою петлі і т.д.
8
Тепер ви закінчили в'язання пінетки спицями; залишилося тільки протягнути через отвори вузькі стрічечки, шнурки або виконати зав'язки гачком з яскравої додаткової нитки. Можете закріпити на кінцях невеликі помпончікі; сплести косичку з трьох ниток, - це справа вашого смаку. В'язані пінетки також добре прикрасити по лицьовій гладі вишивкою.