Як опустити тиск.

Підвищення артеріального тиску називається гіпертонією. Вона, як правило, негативно відбивається на самопочутті, викликаючи головний біль і носові кровотечі. Але іноді підвищення тиску протікає безсимптомно, завдаючи нічого не підозрює людині подвійну шкоду. Рано чи пізно це може призвести до стенокардії, інфаркту або інсульту. Щоб не допустити серйозних наслідків, потрібно стежити за своїм тиском і в разі його підвищення вчасно вживати заходів.
Інструкція
1
Ляжте на спину, зігнувши ноги в колінах. Закрийте очі і уявіть, що ви знаходитеся в темній кімнаті. Зробіть глибокий вдих на чотири рахунки, на секунду затримайте дихання і повільно видихніть, рахуючи до шести. Повторіть цю вправу 25 разів, намагаючись з кожним разом збільшувати тривалість вдиху і видиху. Спокійне дихання допомагає розслабитися і зняти стрес, який часто є причиною підвищення тиску. При виконанні даної вправи поліпшується циркуляція крові, внаслідок чого організм отримує більше кисню. Це знімає навантаження з серця, і тиск поступово приходить в норму.
2
Змочіть в 5% оцті шматочок тканини і оберніть їй ступні. Тиск знизиться через 10 хвилин, завдяки чому до вас повернеться хороше самопочуття.
3
Приготуйте заздалегідь наступний відвар. Півкіло неочищених насіннячок соняшнику ретельно промийте і насипте в емальовану каструлю. Додайте туди два літри води і на повільному вогні доведіть до кипіння. Кип'ятіть відвар 2:00, після чого остудіть і процідіть його. Один стакан цього засобу швидко знижує тиск і дає стійкий ефект.
4
Прикладіть ззаду до шиї гірчичник. Сядьте на диван і занурте ноги в таз, заздалегідь наповнений гарячою водою. Для нормалізації тиску потрібно всього 15 хвилин.
Зверніть увагу
Лікарські препарати для лікування гіпертонії повинен призначати лікар. Самолікування може завдати шкоди вашому організму.
Корисна порада
Доброю профілактикою гіпертонії є солі дієта. Відмова від куріння і спортивні тренування на свіжому повітрі також благотворно позначаться на вашому здоров'ї.