Як одягнутися на випускний.

Випускний день. Це, мабуть, самий хвилюючий день у житті дитини. Та й для самих батьків цей момент не менше хвилюючий, ніж момент його народження. Випускний - це пройдений етап життєвого шляху. І не важливо, випускний в дитячому саду, в школі або в інституті - залишається позаду важливий відрізок долі.
Інструкція
1
Випускний - хоч і сумний, але все ж свято. Це свято - серйозний крок у доросле життя. І цей крок повинен бути неодмінно запам'ятовується. Це казка, в якій хочеться бути принцесою або принцом. А принцесу і принца відрізняє в першу чергу наряд. На випускному дні потрібно виглядати не просто красиво, а карколомно. Саме тому вибір костюма або сукні порівняємо з вибором наряду на весілля. Єдина відмінність - на випускному доведеться довше і частіше бути в русі. Тому наряд повинен бути не тільки приковує погляд, але і зручним.
2
Молодим людям в цій справі порівняно легше. Костюм, пошитий з багатого матеріалу, сорочка на тон світліше костюма з такого ж благородного матеріалу. Для шику можна придбати і красиві запонки. І туфлі, в яких буде дуже зручно. Ось і готовий образ принца.
3
У прекрасної половини суспільства тільки на вибір сукні не один день іде, а потрібно ще туфлі до плаття підібрати, зачіску та макіяж. Плаття вибирається залежно від уподобань. Але в 80% - це бальне пишне плаття. І неважливо, що воно буде корисним тільки один раз. Такий день цього вартий. Єдине - зверніть увагу на матеріал. Він повинен бути комфортним для тіла, інакше доведеться провести вечір, почухуючись. З пишністю сукні теж не перестарайтеся. Поруч буде багато народу. До речі, суворе класичне плаття при вмілій грі з біжутерією також чудово виглядатиме на випускному. Туфлі вибирайте не по висоті каблука і платформі, а по зручності і надійності колодки. За кілька днів до дати бажано їх злегка розносити, щоб уникнути можливих мозолів і потертостей. Зачіску краще вибрати просту й елегантну. А макіяж повинен зберегти образ таємничості і загадковості.
Зверніть увагу
Якщо ви віддаєте перевагу стилю мілітарі, одягніть на випускний френч. Хочете справити враження галантного кавалера? Зупиніться на сюртуку або піджаку з декоративною строчкою або прихованою застібкою. Якщо ж вам хочеться одягнутися за останнім писком моди, підберіть піджак з незвичайною конструкцією коміра на чотирьох або шести ґудзиках.
Корисна порада
Не обов'язково вибирати на випускний вечір лакове взуття, замшева буде доречніше, а лакова має естрадний характер. Лакова взуття більш «дорослим», особливо в чорному втіленні. Не варто замовляти об'ємний кринолін і споруджувати Вавилон з залакованих волосся, робити бойову розмальовку. По-перше, це старить, принадність у молодості. На сьогоднішній день, на жаль, і батьків і випускників, не існує єдиного регламенту випускного вечора.