Як очистити алюміній. засіб для чистки алюмінію.

В побуті нам нерідко доводиться мати справу з виробами з алюмінію. Це можуть бути елементи дверних і віконних рам, посуд, фурнітура меблів, алюмінієва обшивка стін. Періодично доводиться очищати вироби з алюмінію від забруднень. Для того щоб очищення була ефективнішою, скористайтеся деякими порадами.
Вам знадобиться
  • Універсальний миючий засіб, тринатрийфосфат, пральний порошок, рідина WD-40, губка, ємність з водою, дрантя, мочалка з тонкого сталевого дроту
Інструкція
1
Для чистки алюмінієвих дверних і віконних рам використовуйте універсальний миючий засіб, наприклад, Domestos. Проблем з очищенням при цьому не виникає, оскільки вказані вироби поставляються з міцним антикорозійним покриттям, білим, коричневим або стилізованим під бронзу. Також для видалення забруднень з рам використовуйте засоби для миття скла.
2
Зовнішню алюмінієву обшивку стін чистите не рідше одного разу на рік. Інакше обшивка починає покриватися нальотом, схожим на крейду, а потім на ній з'являються темні, нічим не зводяться цяточки. Використовуйте для чищення обшивки тринатрийфосфат, який можна придбати в господарському магазині. Змішайте тринатрийфосфат з теплою водою в пропорціях, зазначених в інструкції по застосуванню. Обробку алюмінієвих поверхонь проводите в гумових рукавичках і захисних окулярах.
3
Для другого способу очищення алюмінієвих зовнішніх поверхонь використовуйте пральний порошок (підійде, наприклад, Tide). Розведіть чверть склянки порошку без відбілювача в відрі з 8 л теплої води. Змочіть розчином губку і протріть алюміній . Після цього сполосніть поверхню водою з садового шланга.
4
Третій спосіб очищення алюмінієвих поверхонь, що знаходяться під відкритим небом потребують застосування спеціальної рідини WD-40. Нанесіть рідина на алюміній за допомогою дрантя або обприскуванням. Через кілька хвилин протріть поверхню, що очищається мочалкою з тонкого сталевого дроту. Не слід сильно натискати, щоб на поверхні не залишилося подряпин. Потім протріть маслянисту рідину дрантям. Метал при такому способі очищення стає світліше і починає блищати.