Як змінити пароль аськи. Як змінити в асьці.

Час від часу, перед користувачем постає необхідність в зміні пароля для облікового запису в ICQ. Подібна потреба може обумовлюватися багатьма факторами, основним з яких є запобігання можливого злому ICQ.
Інструкція
1
Щоб змінити пароль доступу до облікового запису в ICQ, користувач повинен здійснити наступні дії. Запустивши клієнт ICQ, відкрийте пункт програми «Меню». Перед вами з'явиться безліч функцій налаштувань, серед яких вам потрібно вибрати меню «Зміна пароля». Після того, як ви клікніть по даному пункту, в автоматичному режимі ви будете переадресовані на веб-сторінку.
2
Перебуваючи на що відкрилася в браузері сторінці, ви побачите поле для зміни паролю. Тут вам буде потрібно ввести свій старий, чинний пароль від облікового запису. Тільки після цього, ви зможете призначити новий код доступу до вашого профілю. Перед тим, як вводити в поле новий пароль, попередньо його потрібно записати в блокнот. Таким чином, ви не помилитеся в введенні пароля. Рекомендуємо вам набирати складні паролі, які складалися б з комбінації букв в різному регістрі, цифр, а також символів. В такому випадку ви можете бути впевнені в тому, що Ваш обліковий запис не буде зламана.
3
Якщо ви бажаєте змінити пароль в ранніх версіях програми ICQ, дії будуть виглядати практично ідентично. Винятком можуть бути ті ICQ-клієнти, які передбачають можливість зміни пароля безпосередньо в самій програмі. Для цього вам потрібно буде ввійти в відповідне меню.