Як проявити себе на роботі.

Робота потрібна кожній людині, щоб самореалізуватися в житті, зуміти зрозуміти, що ти можеш робити. Крім цього, робота необхідна для досягнення матеріальних цінностей, так як без них, на жаль, в нашому житті не обійтися. Влаштовуючись на роботу, людина повинна показати себе з кращого боку, щоб зарекомендувати себе як хороший співробітник.
Інструкція
1
Чи не запізнюйтесь на роботу. Будьте пунктуальні. Також не йдіть рано з робочого місця, інакше вищестояще керівництво може вважати, що вам нецікаво те, чим ви займаєтеся. Тим не менш, не затримуйтеся допізна в офісі. Дотримуйтеся свого робочого графіка, який затвердив начальство.
2
Будьте позитивні. Намагайтеся ні з ким не вступати в конфлікт, навіть якщо колега вам сильно неприємний. Пам'ятайте про свою репутацію - хорошу заробити досить довго і складно, а погану можна отримати відразу. Тому не реагуйте, якщо вас провокують на скандал. Можливо, людина це робить умишленно.Посещайте все корпоративи. Вечірки зближують людей, відповідно такі колективи відрізняються згуртованістю. Не будьте "білою вороною", спілкуйтеся разом з усіма.
3
Показуйте себе з кращого боку. Проявляйте свої кращі професійні та ділові якості. Керівництво має помітити, що ви цінний працівник і компанія потребує вас. З першого дня на новому робочому місці показуйте свою зацікавленість у справі. Намагайтеся запам'ятовувати відразу нову інформацію, щоб не перепитувати потім по кілька разів. Природно, вам буде складно деякий час, але будьте терплячі і у вас все вийде.
4
Поставтеся до роботі відповідально. Не відмовляйтеся від додаткових обов'язків. Звичайно, звалювати на себе всю роботу не слід, але в іншому випадку проявити себе у вас не вийде. Спочатку обговоріть всі нюанси з приводу зарплати: що конкретно ви повинні будете робити, і які гроші вам за це платитимуть. Якщо ви проявите байдужість і не запитаєте про своє окладі, то директор може зробити певні висновки про ваше ставлення до роботі .
Для багатьох Москва - це як великий камінь бажань, торкнувшись якого здобуваєш щастя, благополуччя і багатство. Насправді, багато приїжджі відчувають труднощі з працевлаштуванням, яке і обіцяє всі ці блага, а також з надходженням до ВНЗ і пошуком другої половинки. Але чи можна влаштуватися в Москві , не маючи прописки?
Інструкція
1
Не будуйте іллюзій.Для початку вам варто чітко зрозуміти, що в Москві вам не вдасться заробити великих грошей без належної освіти та досвіду роботи. Це значить, що на високооплачувані вакансії без потрібного набору даних немає сенсу претендувати: це або обман, або на дану посаду, виходячи з набору навичок і знань, ви не потрапите.
2
Куди стреміться.На насправді людей без прописки не приймають тільки на деякі вакансії. Так, без московської прописки влаштуватися, приміром, матеріально відповідальною особою вам не вдасться. А ось області, де є перспективи навіть для людей без прописки - це IT-технології, маркетинг, лінгвістика.
3
Що зробити, щоб прінялі.На співбесіді вам необхідно не тільки проявити себе надійним і відповідальним чоловіком, але і запевнити роботодавця у відсутності проблем з побутом і житлом. Справа в тому, що багато начальників намагаються не брати на роботу приїжджих саме тому, що вони будуть витрачати багато часу на облаштування свого побуту. Враховуйте це!
4
Про поступленіі.Без належних зв'язків та потужної фінансової підтримки не будь ви дійсно генієм, до престижного московського ВУЗ поступити вам навряд чи вдасться. Однак, більш прості ВУЗи з радістю приймають іногородніх. У зв'язку з цим, тут важливо вірно обрати навчальний заклад для вступу.
5
Друга половінка.Некоторие москвичі не бажають спілкуватися з приїжджими, вважаючи їх недалекими і нецікавими людьми. Однак, якщо ви неординарна особистість і різнобічно розвинена людина зі своїм поглядом на світ, люди потягнуться до вас. У тому числі і представники протилежної статі, навіть будь ви родом з глухого села.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що в будь-якій країні та регіоні цінують професіоналів, причому висококласних фахівців у будь якій галузі: від клінінгу до банківської справи, а також чесних і різнобічно розвинених людей.
Корисна порада
Реально оцінюйте свої можливості і будьте готові до важких будням.Переезжая в Москву, враховуйте, що вам буде потрібно якийсь час на адаптацію до столичного ритму життя.