Як придумати логін і пароль. Як створити свій логін і пароль.

За якийсь місяць користування мережею будь-якого пересічному веб-серферу стільки раз доводиться використовувати своє кодове ім'я та пароль , скільки, мабуть, самий секретний шпигун не робить цього за всю свою кар'єру . Тому вибір логінів і паролів - вельми актуальне завдання в інтернеті, як самому демократичному просторі обміну інформацією.
Інструкція
1
Використовуйте ваше ім'я в якості логіна - це найпростіший з варіантів. Зазвичай логіном служить ваше кодове ім'я або номер договору (чи акаунта) в сервісі, який вимагає авторизації. Але якщо його пропонують придумати вам, то все залежить від вашої фантазії. В таких випадках логін зазвичай буває і вашим публічним ім'ям в цій системі, тому використовувати реальне ім'я - найбільш логічний варіант. А можете, наприклад, вибрати ім'я, яким вам би хотілося себе називати. Де ще скористатися можливістю назвати себе як подобається, якщо не в інтернеті?
2
Один із способів придумати пароль , який можна запам'ятати, ніде його без запису - використовувати якусь фразу або словосполучення. Якщо воно буде незвичайним, то вам не важко буде його запам'ятати, а щоб зробити з словосполучення повноцінний пароль , з ним треба зробити ряд перетворень. По-перше, варто прибрати пробіли, т.к. потенційні зломщики вашого пароля не зможуть розбити його на слова. До того ж у деяких випадках використання прогалин в паролях забороняється. По-друге, варто трансформувати словосполучення без пробілів в набір букв англійського алфавіту - кирилиця теж часто буває заборонена до використання в паролях. Якщо просто перевести словосполучення в трансліт, то це буде не достатньо складний пароль . Краще, наприклад, записати цю фразу російською мовою, але переключивши клавіатуру в англійську розкладку. Наприклад, словосполучення «волохата Луна» після обох перетворень стане виглядати так djkjcfnfzKeyf. Якщо ви використовуєте популярну програму для автоматичного перемикання розкладки клавіатури Punto Switcher, то це зробити дуже просто - достатньо виділити словосполучення і натиснути клавіші SHIFT + Pause.
3
Інший спосіб скласти складний пароль - скористатися яким-небудь он-лайн генератором. Їх багато в мережі і користуватися ними не складно. Наприклад, на сайті http://pasw.ru достатньо натиснути кнопку «Створити пароль !» І скрипт у вашому браузері згенерує десять варіантів, з яких ви можете вибрати для використання будь-хто. Крім того, ви можете задати параметри створюваних паролів - чи включати в них заголовні або рядкові літери, цифри, знаки пунктуації. Можна вказати довжину пароля і самому перерахувати літери, з яких скрипт використовуватиме для генерації. Паролі такого роду запам'ятати не просто, тому краще зберігати їх на якомусь носії поза свого комп'ютера. Але зате і зламати їх буде значно важче.