Як приготувати томатний сік. Як зробити томатний сік без солі.

Цей плід довгий час вважався неїстівним і навіть отруйним. У Росії його вважали декоративною рослиною. Він багатий необхідними людині речовинами, корисний при багатьох захворюваннях, а головне - допомагає привести в норму обмін речовин і підвищити імунітет.
Інструкція
1
Помідори і томатний сік незамінні в сучасному харчуванні. Рідкісний дачник чи не вирощує томати, ну а якщо урожай вдався, обов'язково робить томатний сік . Рецептів безліч, різних - простих і складних, звичайних і особливих. Щоб сік був найбільш корисний, краще його приготувати без солі і цукру.
2
Сік томатний классіческійІз 1,2 кг томатів виходить 1 л томатного сік а. Рівномірно забарвлені з щільною м'якоттю і тонкою шкіркою помідори промийте двічі, міняючи воду, обсушити.
3
Томати розріжте, вирізавши плодоніжку. Працюйте тільки нержавіючим ножем.
4
Пропустіть половинки на м'ясорубці.
5
Масу вилийте в ємність, нагрійте до 95-97 ° С, але не до кипіння і гарячої протріть через сито з невеликими (1,5 мм) отворами, потім через дрібне (0,5-0,7 мм) сито, щоб вийшла однорідна маса.
6
Протерті томати знову поставте на плиту.
7
Кип'ятите доти, поки не припиниться виділення піни.
8
Гарячий сік розлийте в сухі підготовлені гарячі банки, простерилизуйте (півлітрові 20 хвилин, літрові - 30 хвилин). Трилітрові банки годі й стерилізувати.
9
Відразу укупорьте, поставте шийкою вниз до повного охолодження.
10
Зберігайте в прохолодному місці. Вітамін С в томатному сік е зберігається прямо пропорційно температурі, при якій він зберігається. Чим вище температура, тим менше зберігаються вітаміни.
11
Густий томатний сік Стиглі помідори підготуйте так само, як в класичному рецепті. Масу в закритому емальованому посуді доведіть до кипіння.
12
Отожмите сік . Прокип'ятіть його 12-15 хвилин і без зволікання заповніть банки доверху так, щоб сік виплеснувся. Банки попередньо нагрійте.
13
Відразу укупорьте. Все має бути стерильно. Кришки прокип'ятіть, банки переверніть і залиште до повного охолодження.
14
Також томатний сік може бути без м'якоті, пропарений, віджатий, без стерилізації і вітамінізований.
15
Експериментуйте, пийте свіжий сік і будете здорові!