Як відкрити дитячий сад.

Відомо, що сьогодні батьки шикуються в довгі черги, щоб віддати дитину в муніципальний дитячий сад. Тому за можливість користуватися послугами дошкільного закладу готові платити багато. Щоб відкрити приватний дитячий сад, потрібно чимало вкладень і деякий авторитет в педагогічних колах, але перш за все, необхідно вирішити декілька першочергових завдань.
Вам знадобиться
  • - обладнане відповідно до стандартів приміщення
  • - пакет документів і державна ліцензія
  • - укомплектований штат співробітників
  • - засоби реклами (оголошення в ЗМІ)
Інструкція
1
Виберіть район і конкретне місце міста, в якому буде розташовуватися ваш заклад. Слід мати на увазі, що найбільш затребуваний приватний дитячий сад там, де з дошкільними освітніми установами проблема. Батьки, звичайно, можуть привозити дітей і здалеку, але зручне місцерозташування нерідко визначає вибір дитячого саду.
2
Знайдіть відповідне для ваших цілей приміщення і домовтеся про його оренду. Ретельно вивчіть обов'язкові вимоги, пропоновані до тим приміщенням, що можуть використовуватися для закладів дошкільної освіти. Чим ближче буде знайдена вами площа до стандартів, тим менше буде потрібно коштів на ремонт.
3
Зберіть необхідний пакет документів та отримайте ліцензію, що дає право здійснювати діяльність в сфері освіти. Крім установчої та дозвільної документації потрібно буде представити навчальні програми і плани дитячого саду, а також підтвердити власну педагогічну компетентність.
4
Підберіть персонал, найретельнішим чином перевіряючи професійний рівень фахівців. Щоб укомплектувати штат співробітників приватного дитячого садка, знадобиться один або кілька вихователів, дитячий психолог, методист, медсестра або лікар, а також кухонні працівники. Варто також одразу подбати про охорону закладу, наймаючи також співробітників охорони або скориставшись послугами приватного охоронного підприємства.
5
Організуйте рекламну компанію, щоб про новий установі дошкільної освіти дізналося якомога більше батьків. З часом добра репутація закладу дозволить не витрачати багато коштів на рекламу, але на самому початку без інформаційної підтримки не обійтися.
Зверніть увагу
Підбираючи персонал для дитячого саду, варто покладатися насамперед на рекомендації авторитетних педагогів, які вкажуть фахівців з хорошою репутацією.
Корисна порада
В установі дошкільної освіти завжди можна організувати корисні для дітей та батьків і приносять дохід факультативні гуртки і меропріятія.Большім плюсом для приватного дитячого саду буде організована доставка дітей в стіни закладу і назад додому.