Як в'язати візерунок "Косичка". візерунок в'язання Касічке.

Дивно, але звичайна нитка в майстерних руках може перетворитися на дивну в'язану річ. Оригінальні в'язані візерунки, компонуючи між собою, утворюють все нові неповторні «шедеври» у вигляді светрів і спідниць, шапок і шарфів. Досить поширеним елементом загального малюнка вироби є «коси», які можуть бути вузькими і широкими, подвійними і потрійними. В'язання «косички» становить цілий напрямок в області рукоділля.
Вам знадобиться
  • Спиці, пряжа
Інструкція
1
Проста косичка. Перш ніж в'язати візерунок «Косичка» спочатку зв'яжіть зразок. Для цього наберіть 12 петель. Схеми в'язання в основі мають один і той же принцип: * 2 петлі виворітні, 8 петель лицьові, 2 петлі виворітні *. Наступний ряд в'яжіть по малюнку. Таким чином повторіть 5 рядів. В 6 ряду пров'яжіть 2 петлі виворітні, потім зніміть на додаткову спицю 4 петлі і залиште за роботою, пров'яжіть наступні 4 петлі лицьовими, після чого з додатковою спиці пров'яжіть пропущені 4 лицьові петлі. Закінчите ряд 2 виворітними петлями. Зворотну сторону і наступні 5 рядів в'яжіть по малюнку. Потім повторіть всі операції спочатку. В результаті отримаєте коси, які, після придбання навичок роботи з візерунком, можна пов'язати закрученими, як в праву, так і в ліву сторону.
2
Косичка з перемичкою. Принцип в'язання точно такий же. Тільки для зразка наберіть 14 петель. Схема в'язання візерунка коса: * 2 петлі виворітні, 10 петель лицьові, 2 петлі виворітні *. Виворіт в'яжіть по малюнку. Виконайте всього 5 рядів. В 6 ряду пров'яжіть 2 петлі виворітні, 4 петлі зніміть на додаткову спицю за роботою. Потім зніміть 2 петлі на додаткову спицю перед роботою, пров'яжіть 4 лицьові петлі. Далі пров'яжіть зняті 2 лицьові петлі і в останню чергу зняті 4 лицьові петлі. У підсумку вийде косичка, з закритою серединкою, тобто з перемичкою.
3
Косичка одинарна. Для зразка наберіть 10 петель, пров'яжіть згідно схемі: * 2 петлі виворітні, 1 лицьова, 4 петлі виворітні, 1 петля лицьова, 2 петлі виворітні *. Зворотний ряд в'яжіть по малюнку. Виконайте таких 6 рядів. В 7 ряду працюйте за схемою: * 2 петлі виворітні, 1 лицьову петлю зніміть перед роботою, зніміть 4 петлі за роботою, 1 лицьова петля, потім пров'яжіть 4 попередньо зняті виворітні петлі, 1 лицьову і 2 виворітні *. Виворіт зразка в'яжіть по малюнку. Через рівні проміжки повторюйте операції.
4
Попрактикуйтесь на зразках, змінюючи ширину і довжину складових частин косички. Таким чином, можна самостійно скласти в'язані візерунки спицями у вигляді кісок найрізноманітніших типів, наприклад, подвійну або потрійну косу.