Як приготувати прісне тісто. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Багато істориків і дослідників вважають, що прісне тісто з'явилося в Єгипті і робилося тільки лише з борошна і води. В даний час існує ряд різновидів прісного тіста, які відрізняються і за рецептурою і за технологією приготування.
Вам знадобиться
  • 1,5 кг пшеничного борошна вищого сорту
  • просіяного за допомогою сита;
  • 2 ст.л. рослинного масла;
  • води - стільки
  • скільки зможе увібрати в себе борошно ;
  • сіль за смаком.
Інструкція
1
Висипте на гладку поверхню борошно гіркою, потім зробіть в ній поглиблення у вигляді кратера вулкана. Налийте в нього, десь близько 1 склянки теплої кип'яченої води, далі додайте рослинне масло і сіль по своєму смаку.
2
Обережно замісіть тісто , захоплюючи борошно і додаючи води до отримання однорідного середнього по густоті тесту.
3
Вимішуйте двома руками до появи на поверхні бульбашок. З отриманого прісного тіста ви зможете приготувати дуже велика кількість різних страв.
4
Це одна з особливостей даного виду тесту, тобто використовуючи різні методи розкочування, ви отримаєте різного роду вироби.
5
Ручна раскатка. Уже готове тісто розділіть на 3-4 частини, складіть в глибокий посуд, попередньо змастивши її олією, дайте йому постояти 20-25 хв.
6
Потім простелити чисту тканину і злегка посипте борошном. За допомогою качалки розкачайте невеликий круглий лист, після чого почніть його розтягувати руками по колу в різні боки. Таким способом можна отримати дуже тоненький лист тіста. Але за умови, що ви використовували борошно вищого гатунку і дотримувалися всіх правил замісу.
7
Раскатка качалкою. Добре вимісити тісто розділіть на 3 коржі і злегка розкачайте. Змастіть їх розтопленим вершковим маслом і складіть одну на іншу. Після цього можете розгортати будь качалкою в різні сторони до отримання тісто вого листа необхідних обсягів.
8
Після розкочування тісто покладіть на посипану борошном тканину і дайте йому підсохнути. Тепер тісто готово до готування.
9
Готуйте із задоволенням, і все у вас вийде не гірше ніж у кращих кухарів світу!