Як записати звук з гри.

При створенні трейнеров і відеороликів, які створюються на основі відеоігор, часто потрібно «витягнути» оригінальні звуки . Не всі розробники залишають у вільному доступі файли ігри, аудіофайли можуть бути закодовані в спеціальні файли або бути просто прихованими. Для запису будь-яких звуків з ігор досить скористатися спеціальною програмою.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Sound Forge.
Інструкція
1
Оскільки ця програма найбільш відома користувачем сучасних комп'ютерів, записати звук за допомогою цієї програми не важко. Після запуску програми не забудьте вимкнути всі активні мікрофони, інакше запис буде вестися з них. Приміром, в таких іграх, як Counter Strike відключення тільки мікрофона мало. Необхідно в режимі консолі набрати відповідну команду (voice_enable "0") або встановити це значення у файлі конфігурації config.cfg.
2
Натисніть меню «Пуск», виберіть пункт «Панель управління», у вікні, двічі клацніть по значку «Звуки і аудіопристрої». На вкладці «Аудіо» перейдіть до зміни параметра гучності при запису звуку, встановіть повзунок у верхнє положення (максимум).
3
В програмі Sound Forge необхідно створити новий файл. Натисніть меню File, потім виберіть пункт New або натисніть Ctrl + N. Тепер необхідно визначитися з якістю запису і частотою дискредитації. Для кожної ігри ці значення можуть бути різні, тому можна пошукати в інтернеті детальну інформацію про дискредитацію звукових файлів конкретної ігри. Ми розглянемо на прикладі ігри Counter Strike.
4
Натисніть верхнє меню File, потім виберіть пункт Properties або натисніть Alt + Enter. У вікні, перейдіть до вкладки Format, задайте наступні значення: - sample rate: 22050; - bit-depth: 16 або 8; - channels: Mono.В новому вікні з'явиться запит, активуйте пункт Mix Channels.
5
Тепер переходимо безпосередньо до запису. Натисніть кнопку Record на панелі інструментів (із зображенням червоної крапки). У вікні, необхідно вибрати саме ту звукову плату, яка зараз активна (пункт Device). Натисніть кнопку запису (Record) в цьому вікні і переходите до гри.
6
По закінченню потрібного часу, протягом якого тривала певна музична композиція, верніться до програми Sound Forge і натисніть кнопку Stop або Pause. Звук з ігри був записаний. Для збереження всієї записаної доріжки натисніть меню File, потім виберіть пункт Save As, вкажіть місце збереження для файлу, а також дайте файлу ім'я. Збереження звукового файлу відбудеться після натискання на кнопку «Зберегти».