Як пересадити фаленопсис.

Орхідеї все частіше можна зустріти в сучасному будинку. І це вже не зрізані квіти в букетах, а повноцінні горшочние рослини. Одним з найбільш бажаних на сьогоднішній день видів залишається фаленопсис . І якщо ви недавно придбали його і ще не встигли пересадити або попросту не знаєте, як це зробити правильно, вам знадобляться декілька порад.
Інструкція
1
Наповніть обрану ємність теплою водою і помістіть туди горщик з фаленопсис ом на 20 хвилин. Після цього спробуйте витягти рослину разом з кореневищем з горщика. Якщо процедура пройшла гладко - вам пощастило. Якщо фаленопсис погано піддається, що не тягніть його, а озбройтеся зубочисткою і акуратно допомагайте корінню отліпнуть від стінок. Розкладіть фаленопсис над приготовленої плівкою і відокремте від коренів залишився субстрат, в якому колись жив ваш квітка. При необхідності опустіть коріння знову в воду на 20 хвилин, щоб сторонні частинки легше відкріплює. Сконцентруйтеся на тому, щоб не пошкодити коріння!
2
Процес пересадки в самому розпалі і вам належить зробити розчин циркону. Не перестарайтеся: на літр води треба всього 3 краплі. Водні процедури потрібні всьому квітці, тому занурюйте в розчин його цілком на 30 хвилин, але бережіть квіти - якщо вони присутні, їх утапливать не варто. Потім викладіть рослина на папір. Поки воно сохне, готуйте грунт і горщик.
3
Як грунт рекомендується купити спеціалізований готовий склад для орхідей, а горщик потрібен прозорий, щоб не заважати фотосинтезу в коренях. Присипте суміш на дно горщика і тільки потім кладіть у нього фаленопсис . Не бійтеся розподіляти коріння всередині, допомагаючи собі дерев'яною паличкою і засинайте порожнечі грунтом. Важливо не утапливать кореневу шийку. Отже, ви пересадили фаленопсис . Тепер дайте йому відпочити і не поливайте рослину 3-4 дні. А якщо фаленопсис не тримається самостійно, застроміть йому в допомогу паличку і закріпіть його на ній.