Як відправити вантаж потягом.

У житті кожної людини бувають такі ситуації, коли необхідно перевезти в інше місто великогабаритний вантаж . В пасажирський вагон вантаж такого виду брати заборонено, тому єдиний вихід із ситуації - це багажний вагон. Ось деякі рекомендації, які допоможуть здати вантаж в багаж без особливих клопотів.
Інструкція
1
Перше - враховуйте вагу багажу. До перевезення по одному проїзному документу (квитку) приймається вантаж не більше 200кг вагою. Якщо є необхідність перевезти вантаж важче, необхідно замовляти контейнер для перевезення.
2
Друге - враховуйте тип багажу. Не допускаються до перевезення речі і предмети, вага одного місця яких менше 10кг або більше 75кг. Наприклад, по одному квитку можна провезти лише один холодильник або одну газову плиту.
3
В багажному вагоні також можна перевезти дрібних домашніх тварин без пере вантаж ки у дорозі, однак, їм знадобиться ветеринарна довідка про стан здоров'я. Врахуйте, годування тварин у дорозі не входить в обов'язки працівників залізниці.
4
Харчові продукти в багажному відділенні перевозяться під відповідальність відправника, так як умов для зберігання швидкопсувних продуктів в багажних вагонах, зрозуміло, немає.
5
Третє - подбайте заздалегідь про упаковку. Кожне місце багажу повинно мати упаковку, яка забезпечить збереження вантаж а, і пристосування, які дозволять переносити вантаж при по вантаж ке і ви вантаж ке.Виполнів вищеназвані пункти, приступайте до оформлення багажу.
6
Здати вантаж можна двома способами: Безпосередньо в багажний вагон, де по пред'явленню проїзного документа буде видана багажна квитанція.
7
В багажне відділення, також з проїзним документом, за яким буде видана багажна квитанція. Багаж можна здати заздалегідь, однак, в такому випадку доведеться заплатити деяку суму за храненіе.Видача багажу здійснюється на кінцевій станції шляху проходження пасажира, який і відправив багаж. Для отримання вантаж а пред'явіть багажну квитанцію, документ, що засвідчує особу і проїзний квиток (це обов'язкова умова). Врахуйте, що безкоштовно прибулий багаж зберігається на станції призначення тільки 24 години.
Найпростіший спосіб передачі чогось цінного в інше місто - це поштове відправлення. Але як бути, якщо зробити це потрібно терміново або габарити не відповідають поштовим форматам. А поштова служба, крім іншого, не гарантує ні збереження вантажу, ні дотримання чітких термінів його доставки відправнику. В такому випадку можна передати посилку з поїздом , домовившись з провідником. Тут є кілька важливих моментів, які обов'язково слід врахувати при реалізації вашого плану.
Інструкція
1
З'ясуйте, який поїзд іде в потрібному вам напрямі найближчим часом. Це можна зробити, вивчивши розклад на сайті Російських залізниць, перейшовши за посиланням, зазначеної в кінці статті. Зрозуміло, слід врахувати час, який вам знадобиться, щоб дістатися до вокзалу. Уточніть час у дорозі, щоб одержувач цінного вантажу зміг зустріти цей поїзд у зручний для нього час на вокзалі в своєму місті. Для цього краще попередньо узгодити терміни та заручитися його згодою.
2
Вирушайте на вокзал і передайте провіднику, який погодиться допомогти, ваш цінний вантаж. Не забудьте попередньо скласти і вкласти опис відправлення точно так само, як якщо б ви хотіли скористатися послугами поштової служби. Враховуючи небезпеку, яка останнім часом стала абсолютно реальною у зв'язку з активізацією терористичної діяльності на території РФ, продемонструйте провіднику вміст посилки. Потім добре упакуйте і напишіть координати свої і одержувача. Оплатіть провіднику його послуги, або переадресуйте цю функцію одержувачу.
3
Після передачі посилки запишіть номер поїзда, вагона і особисті дані провідника. Зателефонуйте одержувачу і повідомте йому всю наявну у вас інформацію. Дочекавшись прибуття поїзда в пункт призначення, передзвоніть адресату, щоб переконатися в доставці вантажу.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на той факт, що час в розкладі поїздів вказано Московське для всіх станцій, розташованих на території Російської Федерації. За її межами час прибуття буде вказано місцевий.
Корисна порада
Розраховуючи час в дорозі до вокзалу, постарайтеся врахувати всі можливі перешкоди. Сюди слід додати необхідність витратити деякий час на пошуки провідника, який візьметься доставити вантаж і на упаковку посилки.