Як зробити мелодію для телефону.

Оригінальна мелодія, виставлена на дзвінок або на смс - зайвий шанс підкреслити смак та індивідуальність власника. Переважна більшість стільникових телефонів підтримують Форман mp3, що дозволяє не вибирати з набору системних звуків, а встановлювати саме ту мелодію , яка вам подобається. Щоб при кожному дзвінку насолоджуватися саме тієї мелодією, яка подобається особисто вам, досить виконати кілька простих кроків.
Інструкція
1
Виберіть мелодію , яку ви хочете поставити на дзвінок. Ця процедура невипадково винесено в окремий крок. Люди, які бачать вас вперше, схильні складати враження виходячи з найдрібніших деталей, які кидаються в очі, і однією з цих деталей є мелодія вашого мобільного.
2
Скачайте і встановіть на свій комп'ютер редактор аудіо файлів. Найбільш доцільним є використання Sony Sound Forge і Adobe Audition - ці редактори підтримують найкращу якість обробки і компресії, а також широкий діапазон функцій, необхідних для роботи зі звуком.
3
Завантажте трек в аудіо редактор. Визначте, з якого моменту ви хочете, щоб він звучав, а також момент, на якому він повинен закінчуватися. Бажано обрізати трек до однієї хвилини. Для цього виділіть непотрібні частини аудіо доріжки і видаліть їх.
4
Використовуйте інструмент "графічний еквалайзер" для зменшення гучності звучання низьких частот. Більшість телефонів не призначені для програвання низьких частот. До того ж, після наступного кроку низькі частоти можуть бути надмірно гучними для відтворення навіть на звичайних динаміках.
5
Нормалізуйте трек, виставивши ту гучність, яка вам потрібна. Слідкуйте за милозвучністю треку - звук повинен залишатися чистим і чітким, без обривів і перешкод. Збережіть отриманий файл на комп'ютер і скопіюйте в пам'ять телефону, але не закривайте його в редакторі. У разі, якщо по прослуховуванню на телефоні будуть виявлені які-небудь недоліки, вам буде простіше їх виправити.
На відміну від більшості інших телефонів, щоб використовувати музичну композицію як мелодія виклику на iPhone, потрібно з неї попередньо зробити рингтон в форматі m4r. Розглянемо один з найпростіших способів створення рингтон а для iPhone.
Інструкція
1
Обмеження в 30 секунд (тривалість рингтон а не може бути більше) не дозволяє використовувати медиаконвертер, тому слід скористатися засобом, який дає можливість не тільки конвертувати музичні файли, але і дозволяє вирізати з них фрагменти потрібної довжини. Щоб не встановлювати на iPhone або комп'ютер ніяких зайвих програм, звернемося до онлайн-сервісу по створенню рингтон ів.
2
Перейдіть за адресою www.audiko.net і натисніть кнопку Upload. Виберіть на своєму комп'ютері музичний файл, і він буде автоматично завантажений на сайт. Дочекайтеся закінчення завантаження, після чого виділіть фрагмент композиції, з якого буде зроблений рингтон . Ви можете встановити прапорці на початку і кінці фрагмента, щоб активувати ефект загасання. В цьому випадку мелодія буде починатися і закінчуватися плавно, з поступово наростаючою і дедалі нижчій гучністю. Після того, як ви підберете потрібний уривок, натисніть кнопку Create Rington, а потім натисніть Download, щоб завантажити готовий рингтон на комп'ютер.
3
Тепер підключіть iPhone до комп'ютера за допомогою USB-кабелю і запустіть iTunes. Перетягніть рингтон у вікно iTunes. Якщо у вас налаштована автоматична синхронізація, то рингтон відразу ж додасться в iPhone. Якщо ні, то відкрийте розділ «Рінгтони» в меню зліва, виберіть доданий рингтон і перетягніть його в розділ Iphone в тому ж меню. Буде виконана синхронізація, після завершення якої рингтон можна буде використовувати.