Як відкрити торгову точку. Як організувати торговельну точку.

Торгівля, в тому числі роздрібна, сьогодні займає більш ніж істотне місце в сегменті малого бізнесу. Це пов'язано з відносною простотою відкриття нових торгових точок, а також з швидкою окупністю витрат. Отже, давайте розглянемо, що ж потрібно зробити, щоб власну відкрити торгову точку.
Інструкція
1
Відкриття будь-якій торговельній точки зажадає від вас виконання деяких обов'язкових кроків. Отже, по пунктах: - Прийняття рішення про географічному регіоні (країна, область, населений пункт) відкриття торгової точки. - Прийняття рішення про номенклатуру товарів, якими планується торгувати (тобто встановлення тієї номенклатури, яку зможуть професійно реалізовувати безпосередні виконавці).
2
Проведення маркетингових досліджень по визначенню: - оптових постачальників бажаної номенклатури товарів і умов поставок; - Ступеня попиту кожного виду товарів (з прийнятої номенклатури), в різних районах того населеного пункту, де планується відкриття торгової точки; - Цільових груп населення, які зацікавлені (або можуть бути зацікавлені) в придбанні планованих до реалізації товарів та оцінки платоспроможності кожної групи; - Вартості 1м.кв. торгових площ, що продаються в кожному районі того населеного пункту, де планується відкриття торгової точки, або розмірів орендної плати при здачі аналогічних приміщень в оренду.
3
Вироблення рішення про бажаний розмір прибутковості планованої до відкриття торгової точки. - Перетворення сформульованого бажання в стратегічну мету; - Оцінка досяжності стратегічної мети по формулі Кіпр; - Конкретизація стратегічної мети і складання реального плану робіт по її досягненню.
4
Тепер необхідно розібратися в юридичному аспекті питання. 10 нескладних кроків: 1. Вибір організаційно-правової форми2. Підготовка установчих документів (для юридичних осіб) .3. Реєстрація та отримання свідоцтва в ФНС і органах статістікі.4. Отримання ліцензій (при необхідності) на роздрібний продаж ліцензованих товаров.5. Придбання або оренда торгових площадей.6. Отримання (при необхідності) санітарно-епідеміологічного висновку від Роспотребнадзора.7. Направлення повідомлення на знову відкритий об'єкт споживчого ринку та услуг.8. Придбання та реєстрація касових аппаратов.9. Відкриття розрахункового рахунку в банке.10. Підбір співробітників.
Зверніть увагу
Перший час ведення бухгалтерського обліку варто віддати професіоналу - це може бути бухгалтер головного підприємства або спеціально найнятий чоловік.
Корисна порада
Не соромтеся вдаватися до послуг досвідчених юристів на кожному етапі оформлення документів, це важливо, щоб надалі не виникли проблеми з контролюючими органами.