Як використовувати текстури. Як застосувати зображення.

Додавання текстури на фото - корисний навик, який може стати в нагоді в ході створення робіт в Adobe Photoshop. Текстура - це зображення, яке накладається поверх початкової фотографії. При цьому текстурою не обов'язково може бути структурний зображення. Це може бути будь-яке зображення, включаючи іншу фотографію (зображення полум'я вогню, диму, крапель дощу на склі тощо). Також текстури можуть багаторазово з'єднуватися для створення різних ефектів.
Інструкція
1
Відкрийте два зображення або фото в Фотошопі - вихідне і фонове. В цьому прикладі в якості фону ( текстури ) буде використано зображення полум'я.
2
Перевірте, щоб розміри зображень збігалися. Якщо розмір різний, "подгоните" ширину і висоту текстури під розмір початкового зображення: Alt + Cntr + I (або команда "Зображення"/Image - "Розмір зображення"/Image Size).
3
За допомогою інструменту "Переміщення"/Move tool (V), утримуючи лівою кнопкою миші клавішу Shift, перетягніть текстуру на вихідне зображення.
4
У верхній частині палітри "Шари"/Layers в випадаючому меню поставте режим накладення шару "Перекриття"/Overlay.
5
Якщо потрібно, подкорректируйте "Непрозорість"/Opacity в палітрі "Шари"/Layers (наприклад, встановивши 50% замість 100%).
6
Щоб "змити" шар текстури на локальній ділянці фото, виберіть кнопку "Додати шар-маску"/Layer Mask (Ad a Mask) у нижній частині палітри Шари (на сірому квадратика з білим кружком усередині). Потім виберіть інструмент "Пензель"/Brush Tool і розмір кисті на панелі властивостей. І подкорректируйте отримане зображення.
7
Нове зображення готово.
8
Також ви можете поекспериментувати з іншими командами меню палітри "Шари"/Layers - наприклад, виберемо режим накладання "Посвітління"/Screen. Цей режим застосовується для створення ефекту освітлення зображення. Він є зворотним режиму "Множення"/Multiply. Для прикладу візьміть дві фотографії. Тут як текстури буде використано зображення диму.
9
Якщо застосувати до цих зображень режим "Посвітління", виходить таке зображення. Таким же чином можна експериментувати і з іншими режимами меню палітри "Шари"/Layers. Накладення шарів дозволяє створювати досить цікаві ефекти в роботі з накладенням текстури . При встановленні режиму накладення, що відрізняється від режиму "Нормальний" (Normal), активний шар взаємодіє з нижчестоящим шаром.
Текстура Фотошопа - це зручний інструмент, який відкриває масу можливостей перед фотографом в обробці його знімків. За допомогою текстур ви можете досягти самих різних ефектів на фотографіях - наприклад, створити видимість винтажа, зробити фотографію більш ніжною і витонченої, і так далі. Правильне використання текстури в фотографії здатне підкреслити її стиль, і з цієї статті ви дізнаєтеся, як працювати з текстурою в Фотошопі .
Інструкція
1
Відкрийте фотографію, яку хочете обробити, а також завантажте одну-дві підходящих по стилю текстури (наприклад, текстуру боке або текстуру у вигляді пожовклого паперу). Розмір шару текстури зміните, щоб текстура охоплювала ваше зображення цілком, з допомогою команди Free Transform.
2
Розтягши текстуру до потрібного розміру, натисніть Enter. Потім параметр Layer blending mode змініть, встановивши найбільш підходящий варіант - Multiply, Overlay або Saturation. Хороший результат дає параметр Saturation з прозорістю шару 50%.
3
Продублируйте шар з оригіналом, а текстуру помістіть в самий низ палітри шарів, розмістивши її між двома копіями бекграунду. Це дозволить пом'якшити світловий ефект. Експериментуйте зі зміною прозорості та накладенням режимів, поки результат вас не влаштує.
4
Додайте додаткову текстуру з обраних, перетягнувши її на зображення-оригінал, між копією фону і першою текстурою. Встановіть режим змішування шарів на Overlay.
5
подредактіруйте готовий варіант - проведіть корекцію кольору, щоб домогтися найкращого ефекту кольору (наприклад, збільшити кількість жовтих і червоних відтінків).
6
Експериментуйте з параметрами Hue/Saturation і Color Mode, пробуйте застосовувати на зображення різні стилі змішування шарів і різну ступінь їх прозорості друг по відношенню до одного. Це допоможе створити фотографію з оригінальними ефектами.