Як видалити пластилін. Як видалити пластелін з одягу.

Пластилін називається матеріал, який використовують для ліплення різних виробів. Даний матеріал розвиває творчі здібності дитини, дрібну моторику рук. Ліплення є заняттям не тільки цікавим, але і корисним. При занятті дитини ліпленням необхідно одягати йому спеціальний фартушок. В цьому випадку і ваше чадо буде досить, і вам не доведеться морщити лоб, позбавляючись від плям на одязі.
Вам знадобиться
    • Мильна розчин
    • Щітка
    • Харчова сода
Інструкція
1
Часом діти самі того не бажаючи бруднять одяг. Справитися з плямами пластиліну на одязі не всім вдається. Спробуйте видалити залишки пластиліну з одягу. Для цього покладіть річ на пів години в морозилку. Дочекайтеся поки пластилін застигне і сам відійде.
2
Якщо ж пластилін все ж ще залишився на одязі, візьміть ніж і акуратно спробуйте отскоблить його. Починайте від середини.
3
Потім візьміть мильний розчин. Налийте його в глибоку чашку і додайте трохи води.
4
Візьміть невелику щітку і намочіть її в мильному розчині. Втирайте цей мильний розчин в тканину, попередньо поклавши річ із зворотного боку.
5
Потім візьміть харчову соду і посипте їй намилене пятно.Через 5 хвилин продовжуйте очищати одяг щіткою.
6
Після того як проблемне місце намилили, залиште одяг на 30 хв.
7
Потім змийте теплою водою. Після проведення даної процедури покладіть річ в пральну машину і виперіть. Від плями не повинно залишитися і сліду.
Зверніть увагу
Якщо ваша одяг з натуральних матеріалів (льон, бавовна і т.д.) тоді використовуйте концентрований ізопропіловий спирт. З його допомогою теж можна позбутися плям на вещах.Еслі ваша одяг зі штучних тканин, тоді ні в якому разі не використовуйте ізопропіловий спирт. Він просто роз'їсть ваш одяг.
Корисна порада
Виводити плями завжди потрібно від країв до середіне.Чтоби не зіпсувати тканину, треба спочатку випробувати засіб для чищення на клаптику такий же ткані.Прі чищенні щільних тканин під нижню сторону вироби підкладають шматочок білої тканини або фільтрованої паперу, а потім злегка просочують пляма рясно змоченим препаратом круговими рухами.