Як заблокувати сім-карту на телефоні.

Абонент може побажати заблокувати свою сим- карту з різних причин: наприклад, якщо він не хоче більше користуватися послугами свого оператора зв'язку або якщо сім-карта була загублена (щоб інша людина не зміг їй скористатися). Крім того, необхідно пам'ятати, що карта може бути заблокована не тільки назавжди, але і на будь-який певний термін.
Інструкція
1
Якщо ви не хочете більше користуватися своєю сім-картою, то можете звернутися в офіс того оператора зв'язку, у якого був придбаний комплект підключення. У тому випадку, якщо номер був спочатку оформлений на вас, тоді вам просто доведеться прийти в офіс і взяти з собою документ, що засвідчує особу; якщо ж номер був зареєстрований на іншу людину (на кого-небудь з друзів або родичів), тоді прийти в офіс необхідно буде саме його власнику (тому, хто укладав договір з мобільним оператором).
2
У різних операторів зв'язку прийом заявок на блокування номера ведеться по-різному. Абонентам "Білайну", наприклад, після подачі заяви доведеться зачекати щонайменше діб, щоб воно вступило в силу. А ось клієнтам компанії "Мегафон" звертатися в офіс не обов'язково; вони можуть просто зателефонувати в центр підтримки клієнтів за безкоштовним номером 0500 або 5077777 і заблокувати сим- карту .
3
Крім того, у абонентів, що не користуються своєю сім-картою протягом 3-6 місяців (у кожного мобільного оператора встановлюється свій термін бездіяльності), номер блокується автоматично, причому навіть не дивлячись на те, надходили грошові кошти на рахунок чи ні. Якщо після закінчення шестимісячного терміну власник карти захоче знову активувати її, він повинен буде звернутися в салон зв'язку оператора, щоб відновити старий номер або придбати новий (якщо колишній був уже комусь присвоєно).