Як зробити бізнес.

Інформації про те, як зробити бізнес, в інтернеті море. Сайти кшталт www.bishelp.ru пропонують безліч докладних інструкцій на будь-які теми, що стосуються бізнесу. Здається, роки не вистачить, щоб все це прочитати і осмисліть.Однако читати - це добре, а робити - ще краще. Ось маленька інструкція з найважливішими радами на тему своєї справи, її читання не займе і двадцяти хвилин. Читайте і дійте!
Вам знадобиться
  • Не забудьте зазирнути на www.bishelp.ru та інші тематичні сайти і форуми.
Інструкція
1
Для чого вам бізнес? Подумайте. Рішення почати свою справу повинно бути твердим і обґрунтованим, інакше ви просто зламаєтеся при настанні перших труднощів, які неодмінно будуть. Немає сенсу починати бізнес від образи на начальника або бажання піти з постійної роботи. Перестала подобатися робота? Краще знайдіть другую.Хотіте заробити багато грошей, швидко і не напружуючись? Тоді в бізнесі вам тим більше робити нічого. Можливо, вам доведеться рік, а то й більше, не отримувати зі свого діла ні копійки або витрачати прибуток на розвиток. І працювати в будь-якому випадку доведеться, і багато.
2
Навряд чи буде успішним справу, розпочату тільки заради грошей або тільки заради ідеї. Не варто заглиблюватися в крайності, будь-яка людина хоче стати фінансово благополучним, немає нічого поганого в тому, щоб хотіти заробляти багато і багато мати. Однак не менш значуще, щоб ваша справа було саме тією справою, якою особисто ви хочете займатися, бо це вам подобається і вас захоплює. Без захопленості справою важче працювати, справлятися з труднощами і, відповідно, заробляти.
3
Бізнес успішний тоді, коли потрапляє в незайняту нішу, або принаймні в таку нішу, де ще діє невелика конкуренція. У Москві вкрай складно створити щось унікальне, проте "складно" не означає "неможливо". Зрештою, можна взяти будь-який успішний проект, проаналізувати його сильні і слабкі сторони і створити щось на зразок, запропонувавши, можливо, кілька нових послуг, словом, внісши свою лепту.
4
При наявності достатніх коштів чи при можливості взяти кредит можна вибрати такий варіант старту, як покупка готового бізнесу або франшизи. На ринку достатньо пропозицій з продажу готового бізнесу. У такому випадку важливо вибрати сумлінного посередника - фірму, у якої ви будете купувати бізнес. Однак це не скасовує досить великих ризиків - наприклад, боргів підприємства, проблем з орендою землі. Кращий варіант - найняти незалежних консультантів, які зможуть оцінити те, що ви збираєтеся купити. Однак послуги хороших консультантів коштують недешево, і потрібно бути готовим вкластися в них.
5
Франшиза - ще більш простий варіант, ніж покупка готового бізнесу. Вона являє собою не що інше, як приєднання до великої компанії, "захід під дах". Наприклад, франшизу придбали ті, хто відкриває нові кав'ярні "Кофе Хауз". Чим відоміший бренд фірми, яка продає вам франшизу, тим вона буде дорожче. Однак у вас буде прекрасний старт - розкручену назву, розвинений бізнес, логотип, сайт, знижки від постачальників, можливість консультацій. Все залежить від того, як ви домовитеся з продавцем франшизи і скільки ви будете готові вкласти. Мінусами такого способу ведення бізнесу є, звичайно, контроль з боку компанії-продавця і необхідність віддавати їй частину прибутку.
6
Який би варіант ви не вибрали, головне - почати діяти. Навіть складно собі уявити, скільки ідей так і не вдалося здійснити саме тому, що їх постійно відкладали "на потім". Вірте в свої сили, починайте робити щось прямо зараз, і у вас все вийде.
Корисна порада
Напевно у вас є знайомі, які є підприємцями або хоча б пробували почати свою справу. Консультуйтеся з німі.Не вважайте перешкодою відсутність у себе юридичного чи економічного (або взагалі вищої) освіти або тим більше ступеня MBA. Для того, щоб відкрити свою невелику справу, набагато важливіше ваш здоровий глузд, енергія і вміння знаходити спільну мову і людьми і формувати зв'язку.