Як робити фари.

Ніщо не псує зовнішній вигляд автомобіля так, як тьмяні зношені фари . Освітлювальне електрообладнання сучасних машин, особливо імпортного виробництва, мають досить високою вартістю. У зв'язку з чим здійснювати їх заміну автовласники не поспішають і відсувають подібні заходи на довгий термін.
Вам знадобиться
  • - полірувальна паста,
  • - аксесуари для полірування.
  • - клей-герметик.
Інструкція
1
Однак, завдяки інноваційним технологічним розробкам, на ринку з'явилася послуга з ремонту фар, до якої, при володінні власником певними навичками, можна не вдаватися і відновити освітлювальні прилади самостійно.
2
Пік популярності ремонту та полірування стекол фар доводиться на кінець минулого століття. Потім відбувся невеликий спад, а в даний час даний вид сервісу знову набирає обертів.
3
При самостійному відновленні первозданного вигляду освітлювальних приладів, необхідно визначитися в якому напрямку його проводити.
4
Так, наприклад, тьмяне скло, на якому утворилися подряпини й відколи, піддається процедурі полірування із застосуванням образівной пасти і тампонів. Поверхня фари в ході робіт інтенсивно зволожується з пульверизатора.
5
У тих випадках, коли оптика пітніє зсередини, відбивач зі склом поміщається в духову шафу, де нагрівається до температури 170 градусів, після чого мастика, за допомогою якої скло приклеєне до рефлектора розм'якшується, що надалі істотно полегшує розбирання фари і її відновлення: - скло знімається, - вичищається стара мастика, - закладається свіжий клей-герметик, - в відбивач вставляється скло.
6
Через годину або два, після повного висихання герметизирующего клею, рефлектор встановлюється в фару.
7
Відновлювальний ремонт кріплення освітлювального приладу в ніші кузова автомобіля віднімає трохи більше часу, але не є складним, і під силу кожному автомобілісту.
8
Відремонтовані фари додадуть привабливості машині завдяки відновленню первозданного блиску стекол оптики.